Ana sayfa Rehber Instagram “Tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle” Hatası Veriyor

Instagram “Tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle” Hatası Veriyor

Instagram sosyal medya mecraları içerisinde en çok kullanılan uygulamalar içerisinde. Ancak bu kadar çok kullanılan bir uygulamada zaman zaman garip hatalar verebiliyor. Sitemiz de Instagram’ın vermiş olduğu hataların çözümleriyle dolu durumda.

Buna rağmen son zamanlarda Instagram uygulamasının özellikle Android cihazlarda verdiği bir hata var ki tam bir baş belası.  Instagram uygulamasına giriş yapmak istediğinizde beyaz bir ekran üzerinde “tekrar denemenden önce birkaç dakika bekle” şeklinde bir uyarı veriyor. Bazı  rivayetlere göre bu hata {“message”: “Tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.”, “status”: “fail”} şeklinde de karşımıza çıkabiliyor. Bu hatanın görselini alt tarafta paylaştık. Peki bu sorunun bir çözümü var mı? Elbette. Hazırsanız başlayalım.

Tekrar denemeden önce lütfen birkaç dakika bekle instagram

 

Tekrar denemeden önce birkaç dakika bekleyin hatası nasıl çözülür?

Bu sorunun temelde birçok sebebi olabildiği gibi işe yarayan çözümüde birden fazla olabiliyor. Lütfen altta bulunan çözüm önerilerini sorununuz çözülene kadar sırası ile deneyerek adım adım gidin.

  • Kötü internet bağlantısından kurtulun. Bağlı olduğunuz wifi zayıf sinyal veriyor olabilir böyle bir durumda modeminizi yeniden başlatın eğer çözüm olmazsa farklı bir wifi ağını deneyin yada 4G/LTE mobil veri çeşitlerini deneyin.
  • Android uygulama yöneticisinden Instagram uygulamasının ön belleğini temizleyin.
  • En son ihtimal olarak uygulamadan çıkış yaptıktan sonra uygulamayı tamamen kaldırıp yeniden yükleyin.

Üst tarafta verilen çözüm önerilerinden biri mutlaka birkaç dakika bekleyin hatasını çözüme kavuşturacaktır. Hepsi bu kadar. Instagram hatasını bu şekilde çözebilirsiniz.

11 YORUMLAR

  1. message”: “Tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.”, “status”: “fail”} bu olduktan sonra silip yükledim bana.bu yazıyı verdi beğeni atıcaktım hesaba 7 dk beklersem tam olarak gecermi lütfen cevap yazin

    • aynen valla bende begeni atcaktım teldede kayıtlıydı ama biigisayardan yapayım dedim 2. 3. girişten sonra doğrulama istedi kodu giriyorum ama üzgünüz sorun oluştu felan dedi 6 7 kere kod istedikten sonra tekrar hesaba gimeye çalıştım fakat karşımda beyaz bi yazıyla \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.”, “status”: “fail”} yazısı gördümn şu an hala deniyorum ve aynı hatayı veriyor ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun :(

  2. Tekrar denemeden önce lütfen birkaç dakika bekleyin hatası alıyorum ne yaptıysam düzelmedi ne yapabilirim

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here