Instagram Takipçi Arttırma Ücretsiz

Instagram artık günümüzde her insanın vazgeçilmez olarak kullandığı bir uygulama haline geldi. Cep telefonuyla 50’li yaşlarında tanışan anne ve babamın bile telefonlarında Instagram uygulaması yüklü ve hesapları mevcut. Artık herkes an be an çekdiği fotoğrafları ve resimleri bu mecradan paylaşıyor. Ancak takipçi sayıları ise artık insanlara yetmiyor. Hemen hemen bütün gençler Instagram’da popüler olmak istiyor. Popüler olduklarını anlatmak için ise en etkili yöntem takipçi sayısı. Hal böyle olunca insanlar takipçi sayılarının nasıl arttırabileceklerine yöneliyorlar. Bizde bu yazımızda Instagram’da ücretsiz yollarla takipçi nasıl arttırılır bunu öğretmeye çalışacağız. Hazırsanız başlayalım.

Instagram Takipçi Hilesi Tamamen Ücretsiz

En baştan şunu söylemek gerekiyor ki; biz Instagram’da takipçi hilesi satan bir sayfa değiliz. Yanlızca organik olarak takipçi sayısını arttırmak isteyenler için birkaç püf nokta paylaşmak istedik hepsi bu.

Para karşılığı takipçi sayısı satın almadan normal yollarla takipçi kitlesini arttırmak isteyenleri dikkat etmesi gerenleri madde madde açıklayalım;

  • Her şeyden önce hesabınızın herkese açık olması bol bol takipçi kasmanız için olmazsa olmazdır. Çünkü kapalı bir hesap kimsenin ilgisini çekmez.
  • En kolay takipçi kitlesi yaratmanın yolu Instagram Keşfet’e çıkmaktır. Bunun içinde gün içerisinde 2-5 defa mutlaka paylaşım yapmak gerekmektedir.
  • Paylaşılan her görselin altına görselle ilgili hashtag’ler içerisinden alakalı olan etiketleri mutlaka ekleyin.
  • Paylaştığınız resimlerin çekildikleri yerleride mutlaka ekleyin. Atıyorum İzmir Alaçatı’da çekilmiş bir fotoğrafınızı paylaşırken mutlaka mekanı paylaştığınız resme ekleyin. Bu size birçok takipçi kazandıracaktır.
  • Takip’e takip formülü sayesinde de birçok hesap sizi takip etmeye başlayacaktır. Yani başka hesapları takip ederek oradan size geri dönen takipçilerle de kitle yaratmanız son derece kolaydır.

Doğal yollarla nasıl takipçi arttırabileceğinizi anlattık. Yazımızı bitirmeden önce hatırlatalım ki para karşılığı size saniyeler içerisinde Türk veya yabancı takipçi takipçi basan sitelerden uzak durun. Çünkü bu tarz siteler size kısa vadede fayda göstersede uzun vadede hesabınız mutlaka kapatılacaktır. Hesabınız kapatılmasa bile takipçi sayınız bir süre sonra eski haline dönecektir. Hepsi bu kadar.

Bir cevap yazın