Ana sayfa Rehber Instagram Takipçi Arttırma Fiyatları

Instagram Takipçi Arttırma Fiyatları

Instagram takipçi sayısının yüksek olması her gelen ve profilinizi görüntüleyen yeni kişiler için ekstra bir itibar anlamı taşır. Takipçi sayılarının yükseltilmesi için geleneksel metotların yanında teknoloji ve değişimlere paralel olarak bazı yöntemler de var. Takipçi sayıları arttırılırken kaliteli içeriklerin ihmal edilmemesi gerektiği de bir gerçektir. Takipçiniz sizden iyi içerikler beklentisi duyar. Bu beklentiyi karşılayamazsanız takipçilere elveda demenin zamanı yakındır.

Instagram takipçisi arttırmak için modern ve bir o kadar da geçerli metot olan “panel” önermekteyiz. Geleneksel metotlarla takibe takip ya da takipçi kasma metotları halen işe yarıyor olsa da panel olarak tabir ettiğimiz sistemler daha güçlüdür. Paneller içerisinde binlerce “user” yer alır. Bu userlar diğer bir ifadeyle instagram hesapları birçoğu sahte hesaplardan oluşur. Panellerde yer alan bu takipçileri belli bir ücret ile satın alıyorsunuz. Piyasada genellikle 1000 tane user 15 TL gibi ücretlerle satın alabileceğiniz takipçiler var.

Örnek bir Instagram takipçi ücretlendirmesi.

Instagram Takipçi Artırma Ücretleri

Uzun vadede güçlü projelere sahip olmak isteyenler için ise instagram takipçisi nasıl arttırılır konusunda profesyonel çözüm üretilmelidir. Panel hizmetleri satın almak süreklilik arz ederse maliyetli gelebilir. Bu yüzden kendi panelinizi kendiniz kurmaya ne dersiniz? Satın aldığınız kullanıcıları kendi kurduğunuz panele yükleyerek hem takipçi sayısını arttırabilir hem de her gönderi için beğeni, yorum sağlayabilirsiniz.

Bot takipçiler olarak da adlandırılan bu kullanıcılar belli bir etkiye sahiptir. Instagram hesaplarında gözlemlendiği kadarıyla takipçiler için en cazip gönderiler popüler olanlar. Hiç beğenisi olmayan gönderiler ya da takipçisi az olan hesaplar insanlarda bir tereddüt oluşturuyor. Bu duygu ve hissin altında ise popüler olmayandan yüz çevirme duygusu yatar. Bir diğer sebep ise hesabın gerçekten kalitesiz içeriklerden oluşmasıdır. Bu yüzden takipçi arttırırken içerikleri de ihmal etmemeli.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here