Instagram KEŞFET Özelliği Artık Facebook’ta

İnsanlar için büyük bir kolaylık olarak dikkat çeken KEŞFET özelliği ile alakalı olarak yapılan yeni güncellemeler çok herkesin ilgisini çekmeye devam ediyor. Zaman akışı gibi bir mantığa sahip olan ve sizlere en popüler gönderileri tek bir ekranda sunmaya çalışan bu özellik, Instagram’ın en çok fark yaratan özelliklerinden birisiydi.

Mark Zuckerberg, Facebook ve Instagram sistemlerini eş zamanlı bir şekilde geliştirmeye ve birbirlerinin özelliklerini ortak hale getirmeye devam ediyor ki beraberinde iki sistemde de yenilikçi seçenekler ortaya çıkıyor. Artık Facebook Keşfet sekmesi ile birlikte Instagram’da ki gibi zaman akışlarını sorunsuz bir şekilde takip edebilme şansına da sahip olabileceksiniz.

Keşfet Özelliği ile Popüler Hesaplar Ön Planda Olacak

Instagram sisteminde bildiğiniz üzere keşfet özelliğinin kullanımı, daha çok popüler hesapları ve ilgi çeken gönderileri ön plana çıkarmak üzerine dayalı bir konu olarak dikkatleri çekiyor. Bu özelliğin zaman içerisinde büyük ilgi görmesi, Facebook yazılımcılarını mobil uygulama üzerinde bu şekilde bir yenilik yapmaya itti.

Facebook Keşfet özelliği ile birlikte artık sizlerde popüler hesapların ve özellikle sizin ilginizi çekebilecek gönderilerin listesini kolay bir şekilde takip edebilecek ve çok daha kolay bir şekilde takip yapabilme şansına da sahip olabileceksiniz.

Bir cevap yazın