Instagram Hikayesine Nasıl Link Verilir?

Bildiğiniz gibi son dönemde Facebook şirketinin Instagram’ı satın almasıyla birlikte Instagram uygulması atak üzerine atak yapmaya devam ediyor. SnapChat benzeri “hikayem” modunun devreye girmesinin ardından kullanıcılar hesaplarına 24 saat geçerli görsel eklemenin yanında 20 saniyeye kadar video hikayesi de ekleyebilir duruma geldiler. Son olarak canlı yayın döneminin de başladığı şu günlerde kullanıcıların en çok merak ettikleri konuların başında Instagram hikayesine nasıl link eklendiği konusu. Özellikle ünlülerin ve Instagram üzerinden satış yapan kullanıcıların çok tercih ettiği bu özelliği maalesef şu an için hepimiz kullanamıyoruz. Aşağıda bulunan görselde hikayesine link veren bir ünlümüzü görüyoruz. Peki Instagrama link ekleme konusunu nasıl çözebiliriz.

Instagram’da Link Nasıl Paylaşılır?

Instagram’da bulunan takipçi kitlenizi web sitesinize yönlendirmenin en kolay yollarından biri olan bu özellik şimdilik sadece onaylı hesaplar için kullanılabilir durumda. Onaylı hesaplar kullanıcı adlarının yanında mavi tık olan hesaplardır. Ancak Instagram şu an için sadece bazı ünlülere ve kurumsal firmalara mavi tık vermektedir. Bunların yanında ciddi takipçi kitlesi bulunan kişilerde hikayelerine link ekleyebilirler. Para karşılığı yada herhangi bir başvuruda bulunarak mavi tık sahibi olmanız imkansıza yakın bir ihtimaldedir. Kısaca hikayenize link eklemek için ünlü olmanız gerekir yada kurumsal bir firma hesabına sahip olmanız gerekir. Hepsi bu kadar.

Instagram Hesabımda Link Ekleme Yeri Yok?

Yukarıdada anlattığımız gibi Instagram hikayeye link ekleme özelliğini bütün hesaplara kullandırmıyor. Hesabınızın popüler ve etkileşim oranlarının yüksek olması gerekiyor. Bazı kullanıcılar Instagram yardım bölümünden hesapları için link ekleme özelliği için mesaj atarak sonuç almışlar.

Arama Tags – Etiketler:

Instagram hikaye link ekleme, instagram story link ekleme, instagramda hikayeye link ekleme, instagram yukarı kaydırma özelliği,instagram yukarı kaydır, instagramda link nasıl paylaşılır.

Bir cevap yazın