Ana sayfa Rehber Instagram Fotoğraflarına Konum Nasıl Eklenir?

Instagram Fotoğraflarına Konum Nasıl Eklenir?

İnstagram fotoğraflarına konum eklemek, son dönemlerde öne çıkarılan arama sonuçları görselleri ile çok daha önemli bir hale geldi. Zira bu sayede, söz konusu konumda olan insanlar, istedikleri taktirde sizin fotolarınızı görebiliyor, size yeni takipçi ve beğeni kazandırabiliyor. Peki ama İnstagram fotoğraflarına konum nasıl eklenir sorusunun cevabını merak ediyor iseniz, o zaman size çok net çözümler sunmak istiyoruz.

Fotoğraf çektikten sonra bazı ayarlamaları yapıyorsunuz ve ardından konum bulamıyor musunuz? O zaman çözüm basit. Ayarlardan sonra üst tarafta yer alan ileri simgesine dokunun ve ardından haritaya ekle kısmına tıklayın. Bu kısımda, haritaya ekleme seçenğini açın ve sonrasında konum adı seçeneğine ulaşın.

Bulunduğunuz yeri de ok işaretiyle seçtikten sonra, söz konusu yere ulaşmış olursunuz ve buradan da rahatlıkla konumunuzu eklemiş olursunuz. Konum seçenekleri konusunda, birkaç ayar eksik olur ise de konumunuz çalışmayacaktır. Peki ama nedir bu ayarlar?

  • GPS olarak konumunuzun kapalı olması,
  • Konum uygulamalarını engelleyen başka uygulamaların olması.

Bu iki maddeyi kontrol ederek, konumunuzu ayarlayabilirsiniz. Sonrasında rahatlıkla istediğiniz fotoğrafa konum ekleyebilirsiniz.

Sosyal Medya ve Dijital Konumlar

Sosyal medya üzerinde konumun önemi çok büyük. Özellikle nerede olduğunuzu belli etmek adına check in programları kullanıyor iseniz, bu konuda kampanyalara dahil olabilir, istekleriniz çerçevesinde yenilikçi fiyatlara ulaşabilirsiniz.

İnstagram üzerinden yapacağınız konum ayarlarını, düzenli olarak kullanarak, sizler de bu fotoları daha kaliteli ve özverili bir hale getirebilirsiniz. Yenilikçi yapısı, ayrıcalıklı çözümleri ve uygun kullanımı ile instagramın sosyal medya uygulamalarında yer alan her uyumluluğunu kullanın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here