Ana sayfa Haberler Instagram Biyografisini Alt Alta Yazmak

Instagram Biyografisini Alt Alta Yazmak

Instagram kullanımı ile ilgili gerek web sitemizde gerekse Youtube kanalımızda en çok içerik üreten yayıncılardan biri biziz. Bugün yine Instagram ile ilgili bir yazı ile karşınızdayız. Bildiğiniz gibi Instagram’da bir bio kısmı var yani biyografi kısmı var. Buraya genellikle insanlar hayatları ile ilgili önemli bilgiler yazmaktadır.

Örneğin; evli, mutlu, çocuklu gülücük smiley şeklinde yaygın instagram bio’ları mevcut. Ancak Instagram kullanıcıları bio’larını yazarken alt alta yazı yazmakta zorlanıyorlar. Bizde bu rehber yazısında instagram profilinizde biyografi kısmına nasıl alt alta ve uzun biyografi yazı yazabilirsiniz bunu inceliyor olacağız.

Instagram Biografisi nasıl alt alta yazılır?

Aslında instagram bio’nuzu alt alta yazmak son derece kolay. Bu işlemi yapmak için ihtiyacınız olan tek şey bir not defteri uygulaması. Apple serisi iPhone’lardan yada Android tabanlı cep telefonlarınızın not defteri uygulaması açıp içerisine İnstagram biyografinize yazmak istediğiniz şeyleri alt alta yazın. Ardından buraya yazdıklarını kopyalayıp Instagram uygulamasına tekrar giriş yapın.

Son olarak Instagram biyografinizi değiştirmek için Profili Düzenle kısmından not defterine yazdıklarını buraya yapıştırın. Kaydet deyip çıkışınızı yapın. Artık Instagram bionuzda istediklerinizi alt alta yazabiliyorsunuz. Şimdilik hepsi bu kadar.

instagramda yazı yazarken alt satıra geçme

Türkiye’de en çok görülen Instagram biyografileri

Türk vatandaşlarının kullandığı instagram profil biyografileri gerçekten çok orijinal. Genellikle mesleklerle yada evliliklerle ilgili instagram biyoları görmek mevcut.

Hemşireler: Nurse

İngilizce öğretmeni: english teacher

Polisler: Policeman

Evli çiftler: Evli, mutlu, çocuklu

Daha çok evliler: Kocişinin bitanesi, ela su’nun annesi

Yalnız kalmak isteyenler: Dm çarpı işareti

Eğer yukarıda anlatılan yöntemlerle instagram biyografinize alt alta yazı yazamıyorsanız üstte bulunan videodan detaylı anlatımı takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here