Huawei P10 Tanıtım Videosu Yayınlandı

Akıllı telefon sektörünün son dönemde ki en çok beklenen cihazlarından birisi olan Huawei P10 modeli ile alakalı olarak internet üzerinde yeni yeni seçenekler sunulmaya devam ediyor. Türkiye genelinde bildiğimiz gibi en çok satan markalar arasına giren Huawei, zaman içerisinde daha farklı seçenekler üzerinde de insanlara etkin seçenekler sunuyor.

Huawei, bildiğimiz gibi P9 serisi ile birlikte dünya genelinde akıllı telefon piyasasını çok ciddi anlamda domine etmiş ve bu anlamda beklentileri maksimum seviyede karşılama yoluna gitmişti. Şimdilerde ise Huawei markasının her geçen gün merakla beklenen cihazı P10 için resmi Youtube kanalından tanıtım videosu yayınlandı.

26 Şubat 2017 tarihinde cihazın Barcelona’da tanıtımının yapılacağına dair bilgiler veren bu video sadece 20 saniyelik ancak insanların meraklarını cezbetmek adına da son derece etkin bir yöntem olarak da dikkatleri çekiyor demek sanıyorum ki yanlış olmaz. P9 serisinde ki başarıyı açıkçası bu cihazda da çok ciddi anlamda bekliyor ve tanıtım sürecinin nasıl ilerleyeceğini de ciddi anlamda merak ediyoruz.

Teknik donanım kapasitesi ve kasa tasarımı anlamında farklılık yaratacağını düşündüğümüz Huawei markasının yeni amiral gemisi olacak olan bu cihaz ile birlikte akıllı telefon sektöründe yeni bir rekabet ortamı doğacak gibi görünüyor.

Bir cevap yazın