Ana sayfa Rehber Hepsiburada Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanmak Çözüldü

Hepsiburada Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanmak Çözüldü

Türkiye’de online alışveriş denildiğinde akla ilk gelen web sitesi hepsiburada.com oluyor. Gerçekten uzun yıllardır e-ticaret’in öncü sitelerinden bir tanesi ve bu siteden alışveriş yapamayan heralde yok gibidir. Hal böyle olunca zaman zaman yaptığımız alışverişlerle ilgili sıkıntılar yaşayabiliyoruz. Böyle durumlarda ihtiyacımız olan tek şey müşteri hizmetlerine direk bağlanmak oluyor. Ancak kurumsal firmalar çağrı merkezlerinde birebir şekilde müşteri temsilcisi ile sorun çözme şeklini son seçenek olarak görüyorlar. Onlara göre mümkünse müşteri hizmetlerinden bir personelle hiç görüşülmeden sesli yanıt vs. yöntemleri ile tüketici sorunları çözülsün.

Firmaların sorunları internet sitesinden destek mesajı, sesli yanıt vb. şekillerle çözmek istemelerinin tek sebebi personel giderleri. Çünkü çağrı merkezinde sorunların personel yardımıyla çözülmesi demek ekstra maaş ödenen müşteri temsilcisi personeli demektir. Bu sebeple onlar bunu istemiyorlar. Ama biz tüketiciler ise tem tersi her işimizi müşteri temsilcisi yardımıyla çözmek istiyoruz. Çünkü hem daha hızlı hem de daha garanti bir yöntem.

Bizde bu yazımızda okuyucularımızın hepsiburada çağrı merkezinde bekleme yapmadan doğrudan nasıl müşteri hizmetlerine bağlanabileceğini anlatmaya çalışıyor olacağız. Hazırsanız başlayalım.

hepsiburada müşteri hizmetleri bağlanmak

1-) Öncelikle sabit bir telefon yada cep telefonumuzdan Hepsiburada.com çözüm merkezi olarak bilinen 0850 252 40 00 numaralı telefonu arıyoruz.

2-) Karşımıza çıkan hepsiburada operatör sesi bizden işlemlerimizin daha hızlı yapılabilmesi için telefon numaramızı girmemizi istiyor. Bu esnada telefonunuzun tuş takımından Hepsiburada.Com sitesine üye olduğunuz esnada kullandığınız cep telefonu numaranızı girebilirsiniz.

3-) Ardından işin en can alıcı kısmında yapmak istediğiniz işlemi kısaca söylemenizi isteyen sesli yanıt sistemi devreye giriyor. Size nasıl yardımcı olabiliriz tadında.

4-) Tam bu esnada bizde cevap olarak “kurumsal satış yapmak istiyorum” sihirli cümlesini söyleyerek yanıt veriyoruz. Evet yanlış duymadınız “kurumsal satış yapmak istiyorum” dediğinizde sistem sizi direk hepsiburada müşteri temsilcisine bağlayacaktır.

Aslında burada söylediğiniz şeyin hiçbir önemi yok. Yani böyle tuhaf bir şey söyleyip müşteri temsilcisine bağlandığınızda müşteri temsilcisi size “sesli yanıta şöyle şöyle demişsiniz burda başka konudan bahsediyorsunuz” gibi bir çıkışı asla yapmayacaktır.

Gördüğünüz gibi onların bir oyunu varsa bizimde bir oyunumuz var. Tek bir cümle ile direkt müşteri hizmetlerine aktarılabilirsiniz. Son derece kolay şekilde müşteri temsilcisine derdinizi anlatabilirsiniz.

Hepsiburada müşteri hizmetleri çalışma saatleri

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Hepsiburada.Com çağrı merkezi haftanın her günü  08.00 – 24.00 saatleri arasında çalışmaktadır.

1 YORUM

  1. Türkiyenin en sorumsuz ve tedbir alamayan sitesi olmuş. Adam akıllı ambalanj etmeden ürün yollayan ayrıca müşteri hizmetlerindeki personellerde öküz gibi dinleyip hiçbir işlemde bulunmuyor yardımcı olmuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here