Google Chrome İçin En İyi VPN Eklentisi Hangisi?

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz ay Türkiye Zenmate Vpn servisine olan erişi tamamen engelledi. Kullanıcıların Zenmate’e fazlaca alışması insanları zor bir dönemden geçirdi. Her ne kadar eskisi kadar sosyal medya yavaşlatma yada erişim engeli gibi durumlar biraz daha azalsa da, VPN servislerine olan ihtiyacımız hala devam ediyor. Açıkcası internette takıldığımız sürece vpn bizim için en elzem servislerden bir tanesi. Peki Zenmate sonrası süreçte Google Chrome tarayıcısını kullananlar yada bu tarayıcıya alışmış olanlar başka hangi vpn yazılımını kullanabilirler. Hazırsanız başlayalım.

Ücretsiz en iyi VPN programı hangisi?

Eğer bilgisayarınıza herhangi bir yazılım kurmadan sadece Google Chrome Web browserına yama yapacağınız bir eklenti ile yasaklı sitelere rahatlıkla girebilmek istiyorsanız sizin için tavsiye edebileceğimiz tek servisin adı; Betternet unlimited free vpn Proxy. Bahse konu VPN servisini Chrome tarayıcısına eklenti olarak kurmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Betternet unlimited free vpn Proxy nedir?

Zenmate alternatifi olarak önerilebilecek en iyi yazılım olan Betternet, Zenmate’e oranla lokasyon olarak biraz zayıf kalıyor. Hali hazırda kullanabileceğiniz iki adet lokasyon mevcut; İngiltere ve Amerika. Ancak arayüz ve kullanım açısından en basit vpn servisi desek yalan söylemiş olmayız. Hepsi bu kadar.

Bir cevap yazın