Google Chrome Gizli Pencere Nasıl Açılır?

Bazen girdiğimiz İnternet sitelerini, gezindiğimiz sayfaları kimse görmesin isteriz. Böyle durumlarda internette gezindikten sonra geçmişi temizle işlemiyle uğraşmaktansa bilgisayarın girdiğimiz sayfaları hiç kaydetmemesi çok daha iyi olur. İşte bunun için yeni nesil internet tarayıcılarında gizli sekmeler yada gizli pencereler imdadımıza yetişiyor. Google Chrome da gizle sekmeyi nasıl açarız buna bakalım.

Google Chrome Gizli Oturum Açma

1.Google Chrome açılır.

2.Adres çubuğunun sağında bulunan üç tırnak simgesinden “Yeni gizli pencere” seçeneği tıklanır.

3.İşte Gizli Pencere Ekranı

4.Artık girdiğiniz hiçbir sayfa kaydedilmeyecek.

“Gizli sekme” veya “Gizli Pencere” denilen bu yöntem ile internet tarayıcı geçmişiniz ve şifreleriniz, tarayıcıyı kapattığınız anda yok olacak ve kayıt altına alınmayacak.

Hepsi bu kadar. Google Chrome Yeni gizli pencere açmanın kısa yolu ise Ctrl+Shift+N. Gördüğünüz gibi gizli modda chrome tarayıcısını açmak son derece kolay.

Sorun yaşayan arkadaşlar sayfa başında bulunan video’dan detaylı anlatımı takip edebilirler.

 Arama Tags – Etiketler:

Gizli sekme, gizli mod, yeni gizli sekme, gizli moda nasıl geçilir telefon, yeni gizli sekme aç, gizli mod kapatma, google gizli sekme, gizli google, google gizliye alma.

22 Yorum
  • Chrome ayarlarında vardır.Dikkatli incelerseniz bulabilirsiniz. Eğer gizli işlemler yapmak istiyorsanız farklı Bilinmeyen(Maxthon-Opera) gibi uygulamalara yönelebilirisniz.

 • google aramaya benim adım yazıldığında bilgilerim çıkıyor bu bilgilerin çıkmamasını sağlarsanız memnun edersiniz.

 • Sayın Google yetkilileri benim sizden ricam var:Googleye benim adım soyadım yazıldığında bilgilerimin yanlız benim görmemi sağlayın başkaları görmesin.Ben izin verdikten sonra herkese açık olsun.Selamlar.

 • Peki bunu anladıkta internet expolerde nasıl gizli sekmeye giriliyor? Veya internet expolerde hangi tuşlara basınca gizli sekmeye geliyor lütfen cevaplayın ne olur??

 • gızlı pencere actıgınız ıcın allah belanızı versın onun ıcın cocukların nereye gırdıgını goremıyoruz

   • Biz sadece yol gösteririz kullanıp kullanmamak kişilerin tercihi. Ayrıca gizli pencere sadece bu iş için kullanılmaz aynı zamanda kişisel bilgisayarınızın bulunmadığı yada ortak kullanımda olan bilgisayarları kullanım noktasında özel hayatınızı korur. Saygılarımla.

  • napcaksın afedersinde çocuk müstehcen şeylermi izleyecek? nasıl yetiştirdiysen öyle büyür burda nihat hatipoğlu’luk taslama! + ahmet

 • hocam güzel bilgi fakat hiçbir log tutmuyor mu ? yani örneğin geçici arama öğreleri vs

  • Esra merhaba,
   kapatılmasında standart bir pencereden hiçbir farkı yok, sağ üst tarafta bulunan çarpı simgesinden bildiğin gibi kapatabilirsin.

Bir cevap yazın