Google Chrome Açılmıyor |Çözüm

Son zamanlarda en sık karşılaşılan Google Chrome hatalarından biride açılmama sorunu. Tam keyifli keyifli internete girmek istersiniz ama o da ne; Chrome’a bin kere tıklarsınız sonuç hep aynı tarayıcı bir türlü açılmıyor.

“Ne oldu şimdi bu zıkkım’a…” Neyse ki birkaç denemeden sonra çözüm için çeşitli alternatiflerin olduğunu anladık ve şimdi onlardan bahsetmek istiyorum. Çözüm yöntemlerinden birini uyguladıktan sonra Chrome’un açılıp açılmadığını mutlaka kontrol edin, zira diğer yönteme geçmenize gerek kalmayabilir.Google Chrome Açılmama Sorunu Nasıl Çözülür?

Çözüm için birkaç yol var ancak sizin işinizi biri bile görmeye yeter aslında ama ben yine de hepsini yazayım ne olur ne olmaz.

1. Yöntem

Ctrl+Alt+Delete ve ardından Görev Yöneticisi ile açık olan tüm Chrome uygulamalarını kapatın.

2. Yöntem

Bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar Google Chrome’u çalıştırın.

3. Yöntem

Program Ekle-Kaldır’ı kullanarak Chrome’u kaldırıp İnternet Explorer kullanarak tekrar indirip kurun.

4. Yöntem

Google Chrome açılmama sorununu ara sıra yaşayanlardansanız Ayarlar menüsünden Google Chrome Hakkında kısmından sürümünüzü güncelleyin.

Bu yöntemlerden herhangi biri Google Chrome açılmama hatasını mutlaka çözecektir. Çözemediyseniz bir şeyler mutlaka yanlış yapılıyordur. Google chrome açılmıyor hata veriyor sorununu bu şekilde rahatlıkla çözebilirsiniz. İsterseniz direk format atın, saygılarımla…

Chrome açılmama sorununu hala çözemediyseniz sayfa başında bulunan videoyu’da takip edebilirsiniz.

Arama – Etiketler:

Chrome açılmıyor, chrome çalışmıyor, google chrome neden açılmıyor, google hata veriyor, bilgisayar google girmiyor, chrome hata veriyor konularında yazılmıştır.

3 Yorum
Bir cevap yazın