GoldMaster (GameMaster GP-337) Oyun Kolu|İnceleme

Şimdi sizlere şans eseri ve pek umutlu olmayarak almış olduğum lakin gerçekten boynundan ve fiyatında büyük işler başardığını düşündüğüm ; Oyun kolu olan GAMEMASTER Gp- 337 ürününün tanıtacağım..

Firmayı bildiğiniz üzere uydu üreticisi olarak ( Botech elk.lmt) olarak tanımıştık… Daha sonradan Türk kullanıcıların istek ve arzuları doğrultusunda çeşitli ORTA KALİTEDE F/P oranında ürünler getirmeye başladı ve belli teknolojik marketlerin çok satılan ve güvenilir marka düzeyine geldi… Fazla laf kalabalığı yapmadan ürünün özellikleri hakkında birkaç cümle ile sizlere açıklık getireceğim…

gamemaster oyun konsolu inceleme

GoldMaster Firması günümüze kadar değişik kararlar alarak bünyesindeki ürünleri farklı isimler ile piyasa salıyor.. Örneğin GAME-MASTER markası ile  oyun ve oyun aksesuarları statüsünde çeşitli  ürünler pazarlıyor.

dFab_490x345

Ürünün Özellikleri

PC/PS3 Uyumlu Kablolu
Win98/ME/2000/XP/Vista/Windows 7/8 uyumlu
Otomatik algılamalı oyun konsolu
Maksimum titreşim efekti için dahili motor
Hızlı geri dönüşler için tasarlanmış kontroller
Hızlı hareketler mükemmel yerleştirilmiş,kullanımı kolay tuş tasarımı

Ürün Hakkında Bilgiler

Ürünü alma sebebim Euro Truck 2 – Pes 2014 -StreetFighter gibi gamepad ile oynanan oyunlarda keyif halini arttırmak..

Cihazın kutusunu açtığımda diğer Snopy frizbi  axcell gibi değişik firmaların ürünlerinden daha kaliteli doku ve tuş basımına sahipti.. Zamanında yine çok memnun kalarak kullandığım KONTORLAND ( ATARİ MARKASI ) gamepad i pek aratmıyordu…

ilk olarak kutudan çıkardım,

Yanında verilen Küçük Cd yi kurulumunu gerçekteştirdim ( Can alıcı nokta ; Ürünün içinden çıkan cd’ kurulmazsa oyunun TİTREŞİM kısmı aktif olmaz sıradan bir kol olmuş olur… )

Daha sonra USB -OYUN DENETÇİLERİNDEN kontrol ettikten sonra oyun içi ayarlamaları yapmak üzere oyunları tek tek denedim.. Gerçekten kaliteli bir his / dokunuş ayrıca titreşim motoru mevcut…

Ve

işin en iyi kısmı gerçekten kaliteli bir siteleri var ve bu işin üstüne varan teknik danışmanı ve driverları mevcut… 

Başlıksız20150105205959

Sitesinin bu denli profesyonal oluşu bence bu ürünü almaya değer kılar..

Ürünü Nereden Satın Alırım ?

-Ürünü  çeşitli Hipermarket ve Teknoloji sitelerinden  bulabilirsiniz… 25- 39 Tl Arasında fiyatı mevcuttur… Verdiğiniz paranın hakkını size sunduğunu düşündüğüm üründür.. 2 yıl garantili olduğundan içiniz rahat olsun.. düzgün kullanan biri olarak 2 seneden fazla kullanılacağını düşünüyorum.

10 Yorum
 • GP-317 driver cd (içinden çıkan) yüklemeye çalıştık fakat nafile , yükleme arayüzünde her şey soru işareti yani karakterlerin yerinde soru işaretleri mevcut. Yani yükleyemiyorsunuz…İnternette driver i aradık bulamadık. GOLD MASTER e yazdık bakalım lütfedip yardımcı olacaklar mı ???? Siz de eğer yüklenebilir bir driver varsa ; link verirseniz memnun oluruz.
  Selçuk

 • ya sınır oldugum tek yon yenı aldıgım bu kolun cd sını yuklemeye calısıtıgmda kalıdırp o dosya sec bolumu olsun yukleme yerı olsun cıkıs yazan yerı olsun hep soru ısratelerıyıle dolu ve hıc bırsekılde olmuyor

  • Sorunu tam anlamıyla anlatır mısınız. Ayrıca hangi oyunda oynamayı düşünoyorsunuz. Ayrıca ; Arama kısmından USB OYUN DENETÇİLERİ kısmına tıklayıp kontrol ediniz..

  • Sitesini ziyaret edip o şekilde yükleyiniz yüklemenizi tavsiye ederim.Titreşim özelliği sağlayarak daha konforlu oyun sağlar..

 • bnm aldıgım oyun kolunda ilk gun pro evolucatıon soccer 2011 calıstı sonra calısmadı lutfen size zahmet cevap verin

  • 1. usb aygıtlarının çalışıp çalışmadığını kontrol edin
   2. Cd içerisindeki dosyaları tekrar yükleyin
   3. Geri yükleme noktasında eski tarihi bulup tekrar deneyin
   4. Aygıt yöneticisinden kontrol edin normalde bir sorun olacağını düşünmüyorum
   Eğer sorun oluyorsa Sorunlu ürün olabilir mağaza/internet yetkilisine bildirin ;Geri verin değiştirsinler..

 • Gerçekten çok önemli bilgiler aldım fakat benim aldığım ürünün yanı açık çıktı sorun yoktur inş demi lütfen cevap bekliyorum

  • Teşekkür ederiz bizde Mehmet bey .. Yanı Açık çıktı derken detaylı bilgi verirseniz hemen yardımcı oluruz; Cihaz kaliteli ben hala kullanıyorum.

Bir cevap yazın