Ana sayfa Haberler Fossil 2017 Akıllı Saatleri Piyasada

Fossil 2017 Akıllı Saatleri Piyasada

Erkekler ve kadınlar için başarılı çözümler üreten Fossil, akıllı saat modelleri ile de göz dolduruyor. Akıllı saat üreticilerinin sayıca az oluşu ve başarı olarak da yetersiz kalışı Fossil’i bir adım öne çıkarıyor. Amerika merkezli faaliyetlerini sürdüren şirket akıllı saatlerin haricinde aksesuarlar, çantalar, hediye seçenekleri, cüzdanlar gibi çeşitli alışveriş imkanları sunuyor.

Fossil akıllı saatleri 2017 yılında da yeni ve birçok alternatif sunmaktadır. Henüz bazı modelleri açıklanmasa da 2017 yılında 300 farklı tasarımla Fossil akıllı saatleri görebileceğiz. Fossil akıllı saatler Android işletim sistemiyle çalışıyordu. 2017 ise birçok yenilik ve güzellikle beraber Iphone 5 üstünde model telefonlara sahip olanlara iOS iletim sistemi de sunuyor. Artık Iphone sahipleri de rahatça Fossil Q Marshal, Fossil Q Founder  ya da benzer modellere göz atabilirler.

Kordonlarda ise çelik ve kumaş gibi seçenekler var. Fossil akıllı saatler 2017 yılında da spor aktivitelerini izlemeye, titreşim ile alarm özelliği tüm akıllı uygulamalarını devam ettiriyor. Fossil akıllı saatlerin şarj süresi ise ortalama 24 saat gitmektedir.

Bilgisayarın icadı, masaüstü bilgisayarların yaygınlaşması, masaüstü bilgisayarların yerini laptopların alması, laptoplardan cep telefonlarına doğru bir akımın sürmesi ve nihayetinde akıllı saatlerle dijital dünyanın daha taşınabilir hale gelmesi. Teknoloji bünyesinde yer alan yeniliklere açık yapısı sebebiyle devasa büyümektedir. Bu büyüme tüketicilere binlerce çeşit ve seçenek sunmaktadır. Hal böyle olunca hem ihtiyaçların sınırsızlaşması hem de üreticilerin sınırsız üretmesi söz konusu oluyor.

Akıllı saatlerde yer alan uygulamalar saatlerin bir saatten çok daha fazlası olması anlamına geliyor. Uygulamalar yapısı itibariyle çoklu seçenekler, tasarımlar, etkinlikler, bildirimler sunabiliyor. Bu yüzden hem Android mağaza hem iOS uygulama mağazası hemde diğer uygulamalar sayesinde akıllı saatler daha şık hale gelebiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here