Fenerium Hacklendi, Bilgilerinizi Değiştirmeyi Unutmayın

Bugün siz değerli okuyucularımız ile birlikte Fenerium hacklendi haberi ile alakalı bilgiler sunacağız. Ülkemize son dönemlerde siber anlamda öyle ciddi saldırılar geliyor ve düşmanlarımız o kadar hızlı çoğalıyor ki adamlar nereye ne şekilde adıma atacaklarını düşünmeden verebildikleri en iyi mücadeleyi verme yolunda da somut adımlar atma yoluna gidiyor gibi görünüyor.

Türkiye’nin en büyük futbol kulüplerinden birisi olan Fenerbahçe’de bu durumdan nasibini çok ciddi anlamda aldı diyebiliriz. Resmi online lisanslı ürün satış mağazası olarak bilinen Fenerium.com.tr ve Fenerium.de adreslerini hacklemeyi başardı ve burada birçok kişinin bilgilerini ele geçirerek Deep Web ortamında ücretli olarak satışa sunduklarını öğrendik.

Ne Kadar Doğru Bir Haber?

Arkadaşlar, herkes haberin doğruluğunu tartışırken adamlar ele geçirdikleri kişilerin bilgilerine dair görsel kanıtları da internet üzerinde birkaç örnek ile paylaşarak resmen yayınladı ki bu süreç kısa bir zaman dilimi içerisinde Fenerium resmi internet sitesi ile kalmayacak ve diğerlerine doğru da çok hızlı bir şekilde ilerleyecek gibi görünüyor.

Hal böyle olunca sizlerde eğer kulübünüzün resmi internet sitesinden alışveriş yaptı iseniz her ne olursa olsun tüm bilgilerinizi, mail adresiniz de dahil olmak üzere güncellemenizde fayda var. Fenerium’un da bu anlamda somut önlemler almasını temenni ediyoruz.

Bir cevap yazın