Farm Expert 2016

Hepimizin içerisinde bir yerlerde atalarımızdan kalan bir çiftçilik merakı vardır. Bizim ergenlik dönemlerimizin ilk yıllarında piyasada olan tarım simülasyon oyunları yetersiz grafikleri yüzünden çok tad vermiyordu. Ancak şimdilerde piyasaya sürülen ve mükemmel grafikleri ile ön plana çıkan “En iyi çiftçi oyunu” olmaya aday yapım ise Farm Expert 2016. Metropollere ve kentlere sıkışmış günümüz insanını sanalda olsa doğal ortamlara, bağ, bahçe, meyve ve sebze işlerine götürmek bir hayli güzel olacağa benziyor.

farm expert 2016 sistem gereksinimleri

Farm Expert 2016’da Neler Var?

Oyun içerisinde bir çiftlikte yapılabilecek her şey düşünülmüş. En basit saman toplama işinden ekim, dikim, hasat dönemlerine kadar hepsini yaşıyorsunuz. Tarım alanları, dikim bitkileri ve çiftlik hayvanlarının yanı sıra modern tarım aletlerini satın alarak verimli yani intensif tarım yapabiliyorsunuz. Ürettiklerinizi şahıslara yada devlete satarak işleri büyütebiliyorsunuz.

farm expert 2016 yorumlar
Ve bütün bunlar son derece detaylı grafiklerle sunuluyor, oyunu en iyi tarım çiftlik simülasyon oyunu yapan nedende bu sanırım.
Peki böylesine güzel bir oyunun minimum sistem gereksinimleri ne diye merak ediyoruz hepimiz değil mi?

farm expert 2016 hileleri

Farm Expert 2016 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

OS:
Windows 7, 8, 8.1 ya da üstü

İşlemci:
Pentium Dual Core 2,2

Bellek:
4 GB RAM

Grafik:
DirectX11 uyumlu, 1GB VRAM video bağdaştırıcısı

Sabit Disk:
10 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

OS:
Windows 7, 8, 8.1 ya da üstü

İşlemci:
Pentium Dual Core 3,2

Bellek:
8 GB RAM

Grafik:
DirectX11 uyumlu, 2GB VRAM video bağdaştırıcısı

Sabit Disk:
10 GB boş alan

Tüm zamanların en iyi tarım çiftlik simülasyon oyunu Farm Expert 2016’yı daha detaylı incelemek için altta bulunan video’yu takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın