Facebook’da Programsız Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Sosyal ağlar arasında en çok kullanıcısı kitlesine sahip olan Facebook birçok özelliği ile bugüne kadar çok sevilen bir ağ oldu. Herkesin günlük olarak girdiği ve girerken bağımlılık yarattığı bir ikondur. Facebook kullanıcıları en yakın çocukluk arkadaşları ile bir araya gelmeyi kazanıyor. Bunun en güzel yanı yılların insanda yarattığı özlemin bir nebze de olsa bu ağ sayesinde son bulmasıdır.

Selamlaşma,mesajlaşma ,kişilerin son halleri kısacası merak ettiğiniz her şey Facebook ortamında sağlanmaktadır. Facebook’da programsız video indirme işlemi nasıl yapılır hep birlikte öğrenelim.

Facebook Uygulaması Programsız Video İndirme

Videolarınızı programa ihtiyaç duymadan Facebook’tan indirmeyi planlıyorsanız, Facebook’un video sayfasına girmelisiniz. Orada hangi videoyu indirmek istiyorsanız,önce paylaşım tarihine tıklıyorsunuz.Açtığınız paylaşımı düzenleyerek hemen linkte var olan www. kısmını iptal ederek siliyorsunuz. Daha sonra başa küçük harfle ‘’m’’ ekliyorsunuz ve aynı şekilde linki bu şekilde çalıştırıyorsunuz. https://m.facebook.com/ olacak şekilde videonuzu sayfanızda paylaşıyorsunuz. Hiçbir indirme programı ile uğraşmadan sadece düzenleme yaparak kısa yoldan facebook uygulaması programsız video indirme işlemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

facebook-programsiz-video-indirmek

Bir cevap yazın