Ana sayfa Rehber Facebook Yeni Hesap Oluşturma Sorunu

Facebook Yeni Hesap Oluşturma Sorunu

Artık sokakta gördüğümüz her vatandaşın en az iki tane Facebook hesabı mevcut. Herkes kendince bir şeyler kovaladığından ikinci bir hesap açmak mecburiyeti hissediyor. Bazı durumlarda ise insanlar mevcut hesaplarını çaldırdıklarından yada istenmeyen kişiler bulaştığında yeni bir hesap açarak hepsinden kurtulmak istiyorlar. Aslında Facebook’ta yeni hesap oluşturma işlemi çok kolay ancak bazı durumlarda Facebook tarayıcı kaynaklı hatalar verebiliyor.

Bu durumlardan birinde Facebook  “İsteğinle ilgili bir hata oluştu. Lütfen tarayıcında çerezlerin etkin olduğundan emin ol ve tekrar dene” şeklinde bir hata veriyor. Peki bu hatadan kurtulmanın bir yolu var mı ona bakalım.

Facebook’ta Yeni Hesap Açma Sorunu Nasıl Çözülür?

Bu sorunla ilgili genellikle tek bir yöntemle sonuç alınıyor; o da farklı bir tarayıcı kullanmak. Eğer Google Chrome kullanıyorsanız Windows 10 öncesi işletim sistemleriniz için Internet Explorer ile Windows 10 sürümünde ise Microsoft Edge ile deneme yapabilirsiniz. Eğer hala çözüme ulaşamadıysanız sizi çözüme ulaştıracak diğer tavsiyeler:

1-) Tarayıcı geçmişini temizleyin.

2-) Modeminizi yeniden başlatın.

3-) VPN yardımıyla başka bir DNS kaynağından tekrar deneyin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here