Facebook Sayfa Beğenisi Nasıl Artılır?

Bildiğiniz gibi artık sokakta yürüyen herkesin Facebook üzerinde yönettiği bir sayfası var. Herkes kendi çapında bir takım sayfaları ve grupları yönetiyor. Kimisi eğitim ile ilgili bir sayfa kimisi de yemek tarifleri ile ilgili müptezel bir sayfa yönetiyor. Ancak sosyal medya hesapları üzerinde açılan her sayfa yeteri kadar beğeni sayısına ulaşamayabiliyor.

Peki bir sayfanız var ve beğeni sayısını artırmak istiyorsunuz. Ne yapmanız gerekiyor? Hazırsanız başlayalım.

Facebook Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Bizim ülkemizde bu tarz konularda insanlar sürekli aldatılıyor. İnternet üzerinde birçok site yada şahıs facebook sayfa beğeni hilesi paketleri satıyor. Bu tarz paketlerden alan insanlar ilk anda gerçekten sayfalarında bir beğeni artışı görüyor ancak aradan geçen belirli bir sürenin ardından sahte beğenilerin hepsi ortadan kalkıyor ve dolandırıldığınızı anlıyorsunuz. Peki organik beğeni nasıl artılır?

Beğeni artırmanın en etkili yolu Facebook reklamları

Evet eğer gerçekten profesyonel düşündüğünüz bir sayfanız varsa ve organik beğeni sayısını artırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Facebook Reklam Yöneticisinden bir reklam kampanyası başlatmak. Eğer doğru kitleyi hedeflerseniz beğeni başına 0,20 TL gibi bir ücretle dilediğiniz kadar organik sayfa beğenisine ulaşabilirsiniz. Hepsi bu kadar.

Bir cevap yazın