Facebook Messenger’da Gizli Mesajlar Nasıl Görüntülenir?

Türkiye genelinde birçok kişinin kullanmış olduğu en çok sevilen ve kullanılan sosyal ağlardan birisi olan ve hemen hemen herkes tarafından birer tane hesap açan sosyal ağ Facebook her geçen gün yeni özelliklerle beraber gelmektedir. Bunlardan birisine örnek verecek olursak, yeni özellik profil resmi yerine profil videosu olarak kaydedebilme ve profilinde artık 7 saniyelik kadar bir profil resmi olabilmesidir. Yine Facebook’un özelliklerin yanı sıra hızlı ve hemen anında mesajlaşma olan messenger adı altında bir uygulamadır. Bu messenger sayesinde anlık mesajlaşabilme imkanı sunmaktadır.

Facebook Gizli Mesajlar Nasıl Görüntülenir?

Fakat bu messenger’da veya Facebook’da size gelen tüm mesajlar görüntülenmeyebilir. Bu görüntülenmeyen mesajların sebebi genelde sizin arkadaş listenizde ekli olmayan kişilerin, size göndermiş olduğu mesajlardır. Bu mesaj size geldiği zaman size messenger veya Facebook’dan hiçbir şekilde bildiri gelmeyecektir. Ve bu gelen mesajlar gelen kutusunda değildir. Siz de size birisinden mesaj gelip gelmediğini merak ediyorsanız ve bu gizli mesajları görüntülemek istiyorsanız, Facebook Messenger’da Gizli Mesajlar Nasıl Görüntülenir? anlatımlı yazımızı okuyarak gizli mesajları görüntüleyebilirsiniz. Mobil cihazını da messenger yüklü ise messenger’dan gizli mesajları görüntüleyebilmek ve okuyabilmek için messenger uygulamasını başlatın.

Messenger açıldığında üst kısımda sağda ayarlara dokunun ayarlara dokunduktan sonra hemen alt kısımda kişiler yazısını göreceksiniz bu yazıya dokunun ve dokunduktan sonra, zaten çıkan sayfada mesaj istekleri yazısı en üstte hemen gözünüze çarpacaktır. Bu yazıya dokunun yazının hemen ardından tam ortada filtrelenen istekleri gör yazısı yer alacaktır son kez bu yazıya da bir defa dokunarak size gelen tüm mesajları görebileceksiniz. Bu bahsettiğimiz olay facebook’da daha kolay, facebook uygulamasını açın, ardından mesajlar, mesaj istekleri, filtrelenen istekleri gör, hepsi bu kadar…

Bir cevap yazın