Facebook Kiwi Nedir?

Son zamanların popüler Kiwi muhabbetleri dikkatimi çekince araştırmaya karar verdim. Nedir,ne işe yarar, neyin nesidir? diye. Bildiğiniz gibi Facebook tabanlı yeni bir uygulamadan başka bir şey değil aslında. Hatta bir ara arsız arkadaşlardan gelen Kiwi istekleriyle kafayı yeme noktasına gelmiştik. Neyse ki Kiwi isteklerinden nasıl kurtulacağımızı burada anlatmıştık.

Facebook’tan profilinize girdiğinizde, karşınıza ilk olarak bu pencere çıkıyor. Kabul ettiğinizde telefonunuza bir bağlantı linki yollanıyor. Ben Facebook üzerinden bağlanmayı tercih ediyorum. Kiwi uygulamasını Appstore veya Google Store‘dan da indirme imkanınız mevcut. Bir zamanlar ASK.FM uygulaması gibi yeniden isimlendirilip önümüze konulmuş halidir ? =)

Kiwi Uygulamasında Neler Var?

Soru sorabilir, çevreniz tarafından sorulmuş soruları kafanıza göre yanıtlayabilirsiniz. Takip etme ve takip edilme seçenekleri mevcut.
Uygulamayı beğenmezseniz, profil resminize tıklayın ve daha sonra açılan pencerede, sağdaki ayarlar simgesine tıklayın. Hesabı sil, oturumu kapat vb. gibi seçenekler sayesinde Kiwi uygulamasından kurtulabilirsiniz.

facebook kiwi engelleme

Bir cevap yazın