Rehber

Ev İçin En İyi Modem Hangisi?

Son zamanlarda kabul edelim ki, Telekomun alt yapı çalışmaları ile birlikte, ülke genelinde internet erişim hızları Avrupa kıtası standartlarına bir hayli yaklaştı. Ancak gözlemlerimizden yola çıkarak çoğumuz hala internet servis sağlayıcılarının verdiği dandik modemlerle internete bağlanmaya çalışıyoruz. Aslında haklısınız o modemi bile bize 24 ayda bilmem kaç lira taksitle sattıkları için, tekrar para verip modem almak akıl karı gelmiyor.

Birde modemi tarifeyle birlikte bedavaya getirdiğini düşünerek kendi kendine sevinen bir tayfa var ki onları bambaşka bir yere koymalı. Fakat her iki durumda da acı bir gerçek var ki; modemlerimiz kötü. Bana yetiyor kardeşim diyenlerinizin bile modemin bulunduğu odadan diğer odaya geçtiklerinde nasıl sinyal kayıpları yaşadığını çok iyi biliyorum. İnternet hızınızda mobil veriden hızından daha kötü bir hale geliyor değil mi? Her neyse işte bu mevzuyu bu kardeşiniz dert edindi ve sizin için bir araştırma yaptı; hem ucuz hem de temel manada modern bir internet modeminden beklenen bütün özellikleri barındıran bir cihaz aradı ve buldu.

Ev için en iyi modem; Tp-link Td-W8961N

ev için modem tavsiyesi

Sebepleriyle konuşalım isterseniz, işkembe-i kübradan atmıyoruz.
1-) 300 mbps, bir çoğumuzun evindeki modemlerden üstün bir performans.
2-) Çift anten, sinyal kalitesi her oda da standart tutturabiliyor.
3-) 4 Ethernet portu mevcut, masaüstü bilgisayarlarınız için birebir.
4-) Kolay kurulum ve arayüz. Toplumun her kesimi için Wifi şifresi değiştirmek çok kolay.
5-) Ve söz verdiğim gibi 69 Tl gibi bir seviye ile dolar kurunun cirit attığı ülkemizde tam bir fiyat performans ürünü.

Elbette ki Tp-Link en iyi modem üreticisi değil. Hatta beni bilenler bilir en çok eleştirdiğim firmalardan biri ancak başta söylediğim gibi sağlam bir cihaz, yüksek bir kablosuz deneyim sunuyor ve Webdenal.com sitesinde sadece 69 lira, karar sizin.

İLGİLİ: En İyi Modem Hangisi 2019?

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top