En İyi Ücretsiz İphone Oyunları

Apple şirketinin giderek yaygınlaşan cihazları insanların İOS platformunda ki arayışlarını da artırıyor. App Store’da birçok oyun ve uygulama mevcut ancak bunların birçoğu ücretli olduğu için insanı dumura uğratabiliyor. Oyunlar içinde para vermek pek işimize gelmiyor açıkçası. Hal böyle iken bu platformda ücretsiz oynayabileceğimiz güzel oyun yok mu diye şöyle bir sorguladık. Ulaştığımız sonuçları sizlerle paylaşıyoruz. Hazırsanız başlayalım.

İOS Platformu İçin Ücretsiz Oyun Tavsiyeleri

1-) Phoenix II

phonix
App markete gireli çok kısa zaman olmasına rağmen grafikleri ile dikkat çeken oyun tamamen bir uçak savaşı oyunu. Görsel efektleriyle birlikte adeta bir görsel şölen sunuyor. Son zamanların çıkış yakalayan oyunlarından.

2-) Power Hover

power
Gelecekte geçen bir çeşit uçan kay kay oyunu. Oyunun birçok müptelası mevcut. Ancak bizim çok hoşumuza gitmedi karar sizin.

3-) Brightstone Mysteries: Paranormal Hotel

brihgtstone
Korku dolu bir dedektif oyunu. Otelin içinde kaybolan bir kolyenin peşinde macera dolu bir oyun ancak zaman zaman korka bilirsiniz.

4-) The Little Fox

little fox
Minnion Rush tarzı sonsuz koşu oyunlarından biri, altınızda bir tilki ile sürekli hareket halindesiniz. Ve puan toplamaya çalışıyorsunuz.

Editör Notu:
Yukarıda belirttiğimiz oyunlar dönemin ücretsiz oyunlarıdır ancak daha sonra ücretli olma ihtimalleri mevcuttur. App store’da arama yaparak kaçırmadan edinebilirsiniz. Hepsi bu kadar.

Bir cevap yazın