En İyi Sohbet Chat Uygulamaları

Gelişen teknolojiyle birlikte artık sanaldan arkadaşlık kurmak yada birileriyle internetten tanışıp aşık olmak, evlenmek hayatımızda olağan karşılanır bir duruma geldi. Aslında bir kısmımız hala bu konuda endişeli bir duruş sergilese de genel manada bu olaylar yaşanır ve normal karşılanır bir duruma geldi. Hal böyle olunca özellikle mobil cihazlardan arkadaşlık kurma imkanı sağlayan sohbet chat uygulamaları da yaygınlaşmış durumda. Bizde bu işlere en çok yarayan uygulamaları kaleme aldık. Adeta kız bulma garantili mobil uygulamaları sizlerle paylaşıyoruz, hadi yine iyisiniz.

En İyi Sohbet Uygulamaları Hangileri?

1- TİNDER

Uygulama ana sayfasında kullananlara istedikleri mesafeye kadar olan insanları tek tek gösteriyor. Evet veya hayır butonlarına tıklıyarak sohbet ediyor yada etmekten vazgeçiyoruz. En çok işe yarayanlardan biri bu.

en iyi chat uygualaması hangisi

2- SKOUT

Şu an birçok chat uygulamasında görebileceğimiz gibi Skout’ta da aynı Wechat gibi sallayarak arkadaş bulma özelliği mevcut. Tinder’dan farklı olarakta kullanıcıları bir liste halinde ana sayfasınızda gösteriyor olması. Facebook‘ta bulunan dürtme özelliği burada ‘göz kırpma’ şeklinde mevcut.

cep telefonu için sohbet uygulamaları

3- BADOO

Skout‘taki gibi kişileri online olup olmama durumları ile size olan yakınlıklarına göre şahısları ana sayfanızda gösteriyor. Sol tarafta profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini, sizi kimlerin beğendiğini, kimlerin favladığını, eklediğini görmenize yarayan butonlar var. Para vererek daha çok özelliğe sahip olabiliyorsunuz.

badoo chat uygulaması

4- CONNECTED2.ME

En önemli özelliği yerli bir uygulama olması. En iyi yanı ise insanların birbiriyle anonim olarak yani tam olarak kim olduklarını bilmeden iletişim kurmasını sağlıyor olması. Yani ortada bir gizem var artık şansınıza kim denk gelirse.

connected2.me en iyi chat uygulaması

5- INSTAMESSAGE

Instagram uygulaması ile birlikte çalışan uygulamada ana sayfanızda yakınlarda kişileri görebiliyor ve onlara mesaj gönderebiliyorsunuz.

android en iyi sohbet uygulamaları

Bilinen en iyi sohbet chat uygulamaları bunlardan ibaret.

Bir cevap yazın