En İyi Pick-Up Hangisi?

İş hayatımızın giderek hayat tarzımız haline geldiği şu günlerde, hem iş için hem de sosyal hayatımızda rahatlıkla ve severek kullanabileceğimiz Pick-Up tarzı ticari araçlara ihtiyaç giderek artmakta. Özellikle doğu illerimizde kaçakçılık vs. işlerinde yoğun olarak kullanılan yüksek teknolojik donanımlara sahip bu araçlar batı illerimizde henüz yeterince yaygın olmasa da günden güne sayıları arttığı kesin. Amacınız bir şeyler satın almak olunca alternatifler kafanızı karıştırabiliyor. Bizde bu noktada sizlere yardımcı olmak amacıyla yüksek standartlarda alınabilecek en iyi pick-up tarzı araçları sizler için inceledik.

Yüksek Teknolojik Donanımlara Sahip 5 Pick-Up

1-) Toyota Tacoma 

toyota-tacoma-incelemesi

3.5 tona kadar çekme kapasitesine sahip olan Tacoma römork savrulmasına karşın geliştirilmiş bir teknolojiye sahip. Park sensörü, kör noktaları uyarı sistemi ve köşe başlarına yerleştirilmiş olan ikaz sistemleri sayesinde bu araçla dikkat ettiğiniz sürece bir yerlere çarpmanız olasılıksız denilebilecek seviyede. Anahtarsız girişler ve çalıştırma sistemlerine sahip araçta cep telefonlarınız ve elektronik cihazlarınız için kablosuz şarj istasyonu da bulunuyor.

2-) Dodge Ram 1500

dodge-ram-1500-fiyati

5 tona kadar çekme kapasitesine sahip Ram 1500 uzaktan çalıştırma, çift bölgeli klima ünitesine, geri dönüş kamerası, arka park asistanına gibi yüksek donanımlara sahip. Bunların haricinde aracın içinde 8,4 inçlik ekrana sahip eğlence medya bilgi sistemi de bulunmakta.

3. Ford F Series Super Duty

ford-f-series-super-duty-standart-donanimlari

10 tonluk çekme kapasitesiyle diğer araçlardan öne çıkan bu araçta adaptif hız sabitleyici, çarpışma önleme sistemi ve 360 derece kamera bulunmakta. Ayrıca araç park etme özelliği sayesinde sürücüsüne kolay park rehberliği de yapmakta.

4. GMC Canyon Denali

gmc-canyon-denali-price

4 tona kadar çekiş gücü olan Denali’de ısıtmalı direksiyon, çarpışmayı önleme ve şerit takip sistemi haricinde araç içinde bulunan 7 inçlik multimedya ekranı 4G ve WiFi bağlantılarına sahip ki bu donanımlar sınıf üstü bir araç olduğunu gösteriyor. Ek olarak ekran hem CarPlay hem de Android Auto uyumuna sahip.

5. Mitsubishi L200

mitsubishi-l200-pick-up

4 tona kadar yükleme kapasitesine sahip olan L200 sınıfının en güçlü Pick-Up’ları arasında gösteriliyor. Araç yokuş kalkış desteği, şerit takip sistemi ve 7 inçlik multimedya navigasyon ekranı dışında hız sabitleyici özelliği ve bunların yanında anahtarsız giriş sistemine de sahip.

Şu anda dünya üzerinde bulunan en teknolojik 5 Pick-Up bunlar. Sizde fiyatlarını karşılaştırarak sizler için en iyi olanını tercih edebilirsiniz. Hepsi bu kadar.

Bir cevap yazın