Ana sayfa İncelemeler Satın Alma Tavsiyeleri En İyi Oyuncu Klavyesi Hangisi?

En İyi Oyuncu Klavyesi Hangisi?

PAYLAŞ

Merhaba artık bilgisayar oyunları öyle bir gelişti ki adeta sektör haline geldi.. oyuncuların birbirlerine olan üstünlüklerini gösterebilmeleri için  ekipmanların gerçekten önemli olduğunu belirtmek gerekiyor.. Klavyenin işlevselliği arttıkça tabi ki fiyatları o oranda artıyor. Tabi ki bazen fiyatı çok pahalı olmayıp yeterli kalitede ihtiyaçlarımızı karşılayan ürünler üretilmiş olabilir. Bizim devreye gireceğimiz nokta hangi klavyeyi almalıyım sorusuna en iyi şekilde ihtiyaçlarınızı oynadığınız oyunlara göre belirlemektir..

Burada marka seçimi önemlidir Hangi markayı seçmeliyim sorusu da en az seçtiğimiz ürünün özellikleri kadar önemlidir. Zira ürün görünüşü iyi olsa da ürün uzun ömürlü olmayabilir..

Yeni Nesil Moda Işıklı/Led ‘li Klavyeler 

Led ampul sisteminin ortaya çıkmasıyla led lere ait özelliklerden olan düşük güç tüketimi ve maksimum aydınlık. Bu özelliklerin çıkışı devrim niteliğinde olduğundan yaşantımıza özellikle kullandığımız ekipmanlara kadar yer almaya başladı.. Artık gece karanlığında klavyenin tuşlarının yerini kaybetmek yok =)  Çeşitli renklerde bulunan ledler klavyelere daha görsel bir hava katarken oyun konforunuzu üst noktalara taşımakta..

Artık evinde eski klavyelere saihp olanlar bu yeni nesil klavyelere geçmek için araştırma içindeler .. Led klavyesi olmayan gece kuşları  yanlış tuşlara basmanın esiri olmaktadırlar ; Düşünsenize mermi değiştireyim derken Windows tuşuna basıp masaüstü gezisi yapabiliyorsunuz. Ayrıca yurt dışında gelen klavyeler TÜRKÇE Q olmadığından kullanım esnasında sizi krize sokabilir özellikle yazı yazarken bu konuyada dikkat çekmek isterim.


Size belli fiyat aralıklarından belli ürünleri öneri sunacağım..

49 – 99 Lira Aralığında Kp-R88 Everest Rampage  Herkesin oyun zevkine göre fiyatlandırma yapmış ; Bilek desteği ve 3 ışık seçeneği ile mekanik hisli tuşları ile yeterli konfora sahiptir.


100 – 149 A4 Tech Firmasının oyuncular için çıkarmış olduğu Bloody B120 Benim de kullandığım Enfes bir klavyedir Su geçirmez özelliği ile bilgisayar başında yudumlayanlar için birebir.


149- 199 Logitech G105 Işıklı klavyeler arasında çok tercih edilenler arasında tek renk aydınlatma ve Lol oyuncuları Mporg oyuncuları İçin Makro tuşları bulunmakta. G103 modelinin üst modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.


199 – 299  Logitech G213 Renkli ve ayarlanabilir tuşları ile gerçekten tüm oyuncuları memnun edecek konfigürasyon sahiptir.

Logitech G710+ Özellikle Makro tuşlarını kullananlar için güzel yapıdadır. Altında beyaz led aydınlatması ile geceleri iyi bir aydınlatma sağlarken kısayol multimediya tuşları ile sizleri memnun edecektir.

 

Oyuncular için En Çok Tercih Edilen Klavyeleri Sizlere tanıttım. Tabiki farklı seçeneklerde olabilir ama o bütçe aralıklarında en çok tercih klavyeler bunlardır. Almadan önce Türkçe Dil (Q yada F) olmasına dikkat ediniz.Yazım Umarım Faydalı olmuştur
Bizi Takip Etmeyi Unutmayınız..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here