En İyi Online Converter Sitesi Hangisi?

Eskiden beridir teknolojik ürünleri az yada çok kullanan herkes dosya formatı dönüştürme ihtiyacı hissetmiştir. En basitinden .mp3 uzantılı ses dosyasını .wav dosya uzantısına döüştümekten tutunda .doc uzantılı Word belgesini Pdf dosyasına çevirmeye (Convert) kadar farklı ihtiyaçlar için zilyon tane program-yazılım mevcuttur. Ancak her ihtiyacımız için farklı bir program kullanmaya kalkarsak işin içinden çıkamayız. Bu sebepten dolayı halihazırda internet her tarafa yayılmışken dosya formatı dönüştürme işlemlerinizi online ortamda yapabilmeniz için harika bir siteyi sizinle paylaşmak zorundayız. Öncelikle bahsettiğimiz siteye buradan ulaşın.

en iyi online convert sitesi

CloudConvert Sitesine Ait Bilgiler

*Öncelikle Cloudconvert.com Almanya merkezli bir site.
*Dönüştürme işlemini yapacağınız dosyayı bilgisayarınızdan seçebildiğiniz gibi Dropbox, OneDrive gibi bulut sistemlerinden de seçerek dönüştürülmüş haline yine aynı şekilde bulutunuza saklayabilirsiniz.
*CloudConvert tam 208 farklı formatta dosya türünü desteklemekte.
*Eğer boyutu yüksek dosyaları dönüştürecekseniz, convert işlemi bittiğinde sizi e-posta yada bildirimler yoluyla uyarabiliyor.

Online Dosya Formatı Dönüştüme-Convert İşlemi Nasıl Yapılır?

1-) Siteye girdikten sonra Select Files diyerek dönüştürmek istediğimiz dosyayı gösteriyoruz.
2-) Dosyayı ekledikten sonra açılan ikinci satırdan dosyayı dönüştürmek istediğimiz formatı seçiyoruz.
3-) Üst tarafta bulunan Start Convert butonundan dönüştürme işlemini başlatıyoruz.
4-) Bir süre bekledikten sonra karşımıza Download butonu geliyor. Bu buton yardımıyla dosyamızın dönüştürülmüş halini bilgisayarımıza indiriyoruz.
Hepsi bu kadar.

Bir cevap yazın