Android

En İyi Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Genellike en çok araştırılan konulardan birisi olan en iyi mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları konusunda çok kafadan çok ses çıkıyor ve insanlar hangisine güvenmeleri gerektiğini de net olarak bilemiyorlar diyebiliriz. Ancak doğru bir şekilde bu anlamda bir listenin oluşturulması gerektiğine inandığımızdan sitemizde sizlere özel bir derleme yapmak istedik.

Fotoğraf efekt uygulamaları genel olarak son dönemde tek düze bir mantıkta ilerliyor ancak ülkemiz genelinde ve hatta dünya genelinde popülarite anlamında da kendisini kanıtlamış uygulamalar var. Instagram kullanımının her geçen gün çok daha ciddi bir şekilde yaygınlaşması, bu uygulamalara olan ihtiyacı arttırdı ve dolayısı ile bir uygulama önerisine ihtiyacınız olduğuna da inanıyoruz.

En İyi Resim Düzenleme Uygulamaları

Bu anlamda genel olarak indirme rakamları ve uygulamalarda ki kullanıcı yorumlarını baz alarak sizler için bir liste oluşturma yoluna gittik. Bu liste içerisinde ki uygulamaların tamamı kendisini kısa bir zaman dilimi içerisinde kanıtlamış olan uygulamalardan birisidir. Sırası ile inceleyecek olursak;

  1. Adobe Photoshop Touch
  2. Aviary
  3. Adobe Lightroom Mobile
  4. Facetune
  5. Snapseed
  6. Retrica
  7. PhotoSuite 4
  8. PicsArt
  9. Autodesk Pixlr

uygulamaları bu anlamda çok ciddi anlamda fark yaratan uygulamalar olarak dikkatleri çekiyor ki zaman içerisinde popülarite anlamında da en çok ön plana çıkan uygulamalardır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top