Ana sayfa Rehber En İyi iPhone Fotomontaj Uygulaması Hangisi?

En İyi iPhone Fotomontaj Uygulaması Hangisi?

iPhone fotomontaj uygulamaları listesi bir hayli kabarık. Ancak öncesinde fotomontaj nedir, ne işe yarar oradan bakmak gerekir. Fotomontaj fotoğrafların ilk olarak dijitalleşmeye başladığı dönemlerde fotoğraflar üzerinde dijital alanlarda yapılan düzenleme ve değiştirilme işlemlerinin tamamına verilen genel isimin adıdır.

Fotomontaj kelimesi daha sonraları tüm insanların diline pelesenk olmuş halde kullanılmaya başlanmıştır. Şimdilerde bilgisayar yazılımlarının değişip dönüşerek mobil cihazlarımıza yani cep telefonlarımıza girdikten sonra isminde bir dönüşüm yaşandı artık resim editleme, fotoğraf editleme gibi isimler verilmeye başlandı.

Normal şartlarda asıl fotomontaj işlemleri bilgisayarlar üzerinde bulunan Adobe Photoshop vb. programlarla yapılan işlemlere verilen isimdir. Konuyu çok fazla uzatmadan Apple iPhone serisi cep telefonlarınıza yükleyerek kullanabileceğiniz iphone foto montaj uygulamalarını listelemeye başlayalım.

En güzel iPhone Fotoğraf Editleme – Düzenleme Uygulamaları

App Store üzerinden en çok indirilen ve en çok beğenilen iPhone fotomontaj uygulamalarının listesi aşağıdaki gibidir;

1-) PhotoGrid

En çok indirilen fotoğraf editleme, fotomontaj uygulamalarından bir tanesi PhotoGrid ve markette en çok indirilen uygulamalar arasında. Bir fotoğraf üzerinde düzenleme yapmak istiyorsanız fazlasıyla işinizi görecektir.

2-) Adobe Photoshop Express

Photoshop’un iPhone için düzenlenmiş hali. Gerçekten çok başarılı ve profesyonel. Kullanımı biraz zor olasada her türlü fotomontaj işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

3-) InstaSize Fotoğraf Düzenleme

Fotoğrafların boyutları üzerinde farklı değişiklikler ve düzenlemeler yapabilmenizin yanı sıra kişi yüzlerini, saçlarını vs. kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Fotoğraf kolajları ve fotoğraf birleştirme işlemlerinide kolaylıkla yapabilirsin.

iPhone fotomontaj uygulamaları arasından beğendiklerimizi yukarıda belirttik. Şimdilik hepsi bu kadar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here