En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Aslında hepimiz fotojenik insanlarız, her fotoğrafımızda yeterince güzel ve yeterince yakışıklı çıkıyoruz elbette ama insan bazen heyecan arıyor. Şaka bir tarafa aslında hepimiz tabiri caizse Retrica Erkeği yada Retrica Kadınıyız. Sahte güzellikler hepimizi mutlu ediyor.

Bu kadar karamsarlıktan sonra konuya gelecek olursak çektiğimiz fotoğraflarda basit birkaç değişiklik yaparak onları Instagram’da yada Facebook’ta paylaşmaya değer hale getirebiliriz. İşte bu konuda size yardımcı olacak beş adet enfes uygulamayı sizlerle paylaşıyoruz. Hangi uygulama hangi platformda mevcut yanlarına eklendi. Arasından size uyanı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Unutmadan önerdiğimiz bütün fotoğraf düzenleme uygulamaları ücretsizdir.

android fotoğraf düzenleme uygulamaları

1-) Aviary (Android – iPhone – iPad – Windows Phone 8)

Genel olarak ücretsiz, ama birkaç özelliği kullanabilmek için satın almak gerekiyor. Ücretsiz haliyle de çok gelişmiş özelliklere sahip bir uygulama. Birçok efekt, kolaj stili ve yazı fontu bulunuyor.

en iyi fotoğraf düzenleme uygulaması

2-) Camera360 (Android – iPhone – iPad – Windows Phone 8)

Sihirli çubuğuyla efektler daha basit, hızlı ve kolay uygulanabiliyor. Ayrıca fotoğraflarınızı depolama fırsatı da veriyor.

camera360 en iyi fotoğraf düzenleme uygulaması ücretsiz

3-) FotoRus (Android- İos)

Bu uygulamayla kolaj yapmak çok eğlenceli. Aynı zamanda fotoğraflarınıza nesneler de ekleyebilirsiniz ve gif fotoğraf oluşturma özelliği bulunuyor.

fotorus ücretsi fotograf düzenleme uygulaması

4-) Vsco Cam (Android – iPhone – iPad – Windows Phone 8)

Fotoğraflarda doğallıktan yanaysanız bu uygulama tam size göre. Efektler çok doğal görünüyor. Sanki herhangi bir işlem yapılmamış gibi.

vscocam ile resim düzenleme uygulaması

 5-) SnapSeed (Android – iPhone – iPad – Windows Phone 8)

Filtreleri çok başarısız ancak diğer detay düzenlemeleri için mobil cihazlarda oldukça başarılı.

snapseed-ipad

Eğer sizin de beğendiğiniz fotoğraf düzenleme uygulamaları varsa yorum bölümüne ekleyebilirsiniz.

Hepsi bu kadar.

Bir cevap yazın