En İyi Canlı Borsa Takip Uygulamaları

Gelişen teknolojilerle birlikte insanlar yatırımlarını da elektronik ortamlardan takip etmek arzusundalar. Özellikle anlık borsa bilgilerini takip edenler yada takip etmek isteyenler günlerini masa başında bilgisayar ekranına kilitlenerek geçirirlerdi bizim zamanımızda. Mobil teknolojilerin günden güne hayatımıza dahil olmasıyla birlikte anlık borsa bilgileri de mobil cihazlardan takip edilebilir hale geldi. Eğer sizde borsadaki lotlarınızı mobil uygulamalar sayesinde cep telefonunuzdan takip etmek istiyor ve kafanıza göre borsa uygulamaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Birazdan sizlere önereceğimiz iki farklı uygulama ile ister Android cihazlarınızdan istersenizde İOs tabanlı cihazlarınızdan anlık kur bilgilerini öğrenebilirsiniz. Hazırsanız başlayalım.

Cep telefonundan borsa takibi yapılabilecek uygulamalar

1-) Mynet Borsa

Son derece klasik bir arayüzü olan mynet borsada portföyünüzde bulunan hisse senetlerinin günlük hareketlerini kolaylıkla takip edebiliyorsunuz. Ayrıca paralı üyelik sayesinde alarm kurarak yazılımın sizi otomatik uyarmasını da sağlayabilirsiniz.

2-) Foreks Mobil

Forek Mobil uygulamasında da seçtiğiniz hisse senetlerinin günlük, aylık ve yıllık durumlarını takip edebildiğiniz gibi portföyünüzde bulunan şirketlerle ilgili haberleri de sizin için derleyen uygulama bunları bir haber bandı şeklinde sizin okumanız için hazır hale getiriyor.

Bu iki uygulama borsa ile ilgili size lazım olan her türlü bilgiyi sağlayacaktır. Kullandığınız platformların uygulama marketlerinden isimle aratarak rahatlıkla cep telefonlarınıza kurabilirsiniz. Hepsi bu kadar.

Bir cevap yazın