Ana sayfa Rehber En İyi Bisiklet Uygulaması Hangisi?

En İyi Bisiklet Uygulaması Hangisi?

Ecnebi memleketlerinde bakanlar bile işe gidip gelirken bisiklet kullanmasına rağmen, bizim ülkemizde bisiklet kullanan insan sebebini anlayamadığımız halde her zaman hor görülür. Hor görmek bir tarafa zaten şehirlerimizde bisiklet yolları mevcut olmadığından trafik canavarları da bisikletli gördüğü yerde aracını bisikletlinin üzerine sürmekten çekinmez. Hal böyle iken toplumun bu denli itilmiş kakılmış bir tayfası olan bisikletçilere bizimde naçizane bir katkımız olsun istedik ve onlara App dünyasının en iyi bisiklet uygulamasını tanıtmaya karar verdik. Hazırsanız başlayalım.

Runtastic Road Bike Uygulaması Ne İşe Yarar?

Gerek Android markette gerekse App Store’da sayısız uygulama mevcut ancak her iki platformda da sorunsuz çalışabilen hem de kolay kullanıcı arayüzüne sahip pek fazla uygulama yok. Eğer sorunsuz çalışan, kullanımı kolay, bisiklet üzerinde bile sizi sıkmayacak bir uygulama arıyorsanız onun adı Runtastic Road Bike. Kısaca özelliklerine değinelim.

1-) Gps ile bisiklet turlarının takibi; mesafe, süre, hız, tempo ve yakılan kaloriyi anlık görebilme.
2-) Sesli asistan; hız, mesafe gibi değişimlerde sesli ikaz.
3-) Otomatik duraklatma; yorulduğunuzda yada bir mola vermek istediğinizde uygulamayı ayrıca durdurmanıza gerek yok.
4-) Anlık rüzgar ve hava koşulları bildirimi.
5-) Ve en keyiflisi, biniş sonrası kat edilen mesafeyi Facebook, Twitter gibi mecralarda dostlarınızla anında paylaşım.

Runtastic Bike uygulamasını akıllı telefonunuzun market bölümlerinden aratarak ücretsiz bir şekilde cihazlarınıza anında indirebilirsiniz.

Editör Notu:
Elbette ki uygulama kusursuz değil, en büyük eksikliklerinden bir tanesi henüz Türkçe dil desteğinin olmaması. Ancak Meb’in kasap İngilizcesinden biraz bir şeyler kapabildiyseniz sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Hepsi bu kadar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here