En İyi 5 Kulaklık Markası

Hayatınızın her anlamında size eşlik eden kulaklıklar vardır. Dışarıda, evde her an yanınızda olurlar. Müzik dinlemek, telefonla konuşmak gibi fonksiyonları vardır. Kulaklıkların hoparlörlere göre daha kullanışlı olması, kullanımının aşırı derecede yaygınlaşmasına neden oluyor. Kulaklıkların verdikleri ses oldukça yakından hissedilir. Fakat her kulaklık kalite açısından iyi değildir. Günümüzde tüketicilere en çok tavsiye edilen marka kulaklıkları kaleme alıyoruz.

En Çok Tavsiye Edilen Kulaklıklar

1-) Sennheiser

Almanlara ait bir kulaklıktır. Sadece kendini kulaklık üretmeye adamış ve bu konuda da çok başarılı olmuş bir markadır. Stüdyolarda da kullanımı söz konusudur. Sennheiser gelmiş geçmiş en iyi kulaklık olarak bilinir. HEV90/HE90 ORPHEUS model kulaklık Sennheiser üretimidir. Tarafımızdan tavsiye edilen Sennheiser marka kulakiçi kulaklarla ilgili detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

2-) Beats

Adıyla fazlasıyla söz ettiren bir markadır. Genellikle gençlerin listesinde Beats yerini en başta alır. Tasarım olarak tam gençlere hitap etmektedir. Spor ve dinamik tarzıyla dikkatleri üzerinde toplar. Apple firmasının beyaz kulaklık üretmesine karşı mavi ve kırmızı kulaklıklar üretilmiştir. Kırmızı ve mavi kulaklıklar ile Apple firmasının beyaz kulaklık markasını yakalamış görünüyor.

3-) Sony

Sony Latince’de ’Ses’ anlamına gelmektedir. Sony Japon kökenli bir firmadır. Kalitesi ve bilinirliğiyle hatrı sayılır bir kuruluştur. Sony firması işlerini çok iyi yapan, çok ciddi ve çok hassas bir vizyona sahiptirler. Sony kulaklıkları kullananların bir daha vazgeçemeyeceği bir üründür. Sony Xb50Ap İncelemesine buradan göz atabilirsiniz.

4-) Creative

Creative kulaklıklarımızın aşina olduğu bir isimdir. Creative kulaklığa Multimedya’ nın Microsof’u denir. Tek çabaları ses konusunda en iyisi olmak . Ses kartı konusunda Creative markasının üstüne yoktur. Kulaklık konusunda isimlerini oldukça duyurmuştur.

5-) Apple

Apple markası kulaklık markasında oldukça hassastır. Bu işi fazlasıyla ciddi ve özenle yaparlar. EarPods İphone 5 ile birlikte hayatınıza girmiştir. Earpods tasarım olarak çok iddialı bir üründür. Apple markası bilinen bir marka olmasının dışında tasarımları ile adından fazlasıyla söz ettiriyor.

 

Bir cevap yazın