En Faydalı Youtube Kanalları

Farkında mısınız bilmiyorum ama artık televizyon denen aletin sonu gelemeye başladı gibi. Niye diye sorarsanız bizim gibi bir zamanların televizyon bağımlısı bir ülkede dahi reytingler yerlerde sürünüyorsa o sektör bitmiştir abicim. En sevdiğimiz yerli dizileri bile internetten izler olduk. Hem dizi yapımcıları bile alıştı bu sektöre. Yapımcı şirket dizi adına Youtube’da bir kanal açıyor ve televizyondaki yayın biter bitmez dizinin o haftaki bölümünü internetten yayınlamış oluyor. Hem televizyon yayınından reklam geliri elde ediyor hem de internet yayınından para kazanmış oluyor. Bu da artık Youtube’un yavaş yavaş televizyonun yerini almaya başladığını gösteriyor. Hele birde akıllı televizyonunuz varsa, Youtube ile entegre ederek işi farklı bir boyuta taşımış oluyorsunuz.

En iyi Youtube kanalları konusuna değinmişken söylemem gereken bir konu var. Bu listeye böcek yiyerek bilmem kaç milyon izlenen saçma sapan kanalları bilerek almadım. Çünkü Türk milleti olarak zaten hayatımızda yeteri kadar mizah yok mu? Bu tür kanalların bize kazandıracağı bir şey olmadığını düşünüyorum. Bahsettiğim kanalları tahmin etmiş olmalısınız. “Oha diyorum” mesela çok saçma bir kanaldır bana göre. Hatta burada bahsettiğimiz makyaj yapan bayanların kanalları bile daha çok faydalıdır insanlığa.

En faydalı yerli Youtube kanalları

Teknoloji
1-) Technopat
2-) Teknoseyir
3-) SahteYazılım
Fitness ve Beslenme
1-) AğırSağlam
2-) GençVeFit
3-) FitYemek
Mizah
1-) Nedir?

Mizah olmadan olmaz diyenlere de kıyamayıp bir kanal önermiş olduk. Yukarıda adı yazılı kanalların hepsi rüştünü ispatlamış, Google Kristale bile katılmış kanallardır. Mutlaka size katacağı bir şeyler olacaktır. Sizlerde bu listede mutlaka olmalı dediğiniz kanallar var ise yorum bölümüne belirtebilirsiniz.
Saygılarımla.

2 Yorum
 • Merhaba sitenizede aynı yorumda bulunfum cevaplarsanız sevinirim

  Modemde aradığım en büyük 2 özellik
  1.si wifi si güçlü bir modem evde çoğunlukla tlf leptop tablet bağlıyoruz ev 110m2
  2.si fiber internet yakında gelecek bunada uygun olmalı
  Fiyatı hiç önemli değil sonuçta birkere alacağım
  Burda tanıttığınız yada varsa başka modem
  Bu aradığım 2 özelliğe sahip modem tavsiye edermisiniz
  Teşekkürler
  Linksys XAC1900 bu modem benim aradığım özelliklere sahipmi yoksa başka tavsiyenizmi olacak

  • Osman merhaba,
   yeri burası değil ancak yinede cevaplamaya çalışayım.
   Linksys ürünü ile ilgili bilgi ve tecrübem yok daha önce hiç kullanmadım. Ancak maddi anlamda sıkıntın yoksa performansıyla fark yaratacak fiber uyumlu iki cihaz önerebilirim. İkisini kıyaslayıp arasından tercih yapabilirsin ancak ilk tavsiye ettiğim daha ağır basıyor benim için.
   1-) Airties Air 5760
   2-) Asus DSL-AC68U

   Saygılarımla….

Bir cevap yazın