dlvr.it Ne İşe Yarar?

Bildiğiniz gibi günden güne hayatımızın her alanına yayılan sosyal medya uygulamaları sayesinde internet farklı bir boyut aldı. Hatta öyle ki özellikle ülkemizde interneti Facebook, Instagram vs. gibi mecralardan ibaret sananlar var. Hal böyle olunca internet için içerik üreten site sahipleri haber sitelerinden tutunda bizim gibi küçük bloglara kadar uzanan sistem üretmiş olduğu içerikleri sosyal medya alanlarına yani insanların daha yoğun olduğu yerlere taşımaya başladı.

Bu işleminde en kısa yolu üretilen içeriğin sosyal medyada paylaşılması işlemiydi. Ancak sadece belli başlılarının bile sayısı çokça olan bu sosyal medya mecralarına içerikleri paylaşmak için pratik bir yol gerekti, işte bu noktada dlvr.it tarzı otomatik paylaşım siteleri devreye girdi.

Dlvr.it Nedir? Nasıl Kullanılır?

Dlvr.it site sahiplerinin ürettikleri içeriği otomatik olarak istenilen formatta paylaşmaya yarayan bir sistemdir. Peki sistemi nasıl kullanırsınız. Sadece bir Twitter hesabınızla giriş yaparak, add a Route kısmından Add diyerek paylaşım yapmak istediğiniz sosyal medyayı mecrasını seçmeniz yeterli. Ayrıca Add a Route kısmında sizden istenen site adı kısmına http://www.siteadiniz.com/feed şeklinde yazmanız gerekiyor.

dlvr-it-paylasim-yapmiyor
Gördüğünüz gibi yukarıda anlatılan adımları takip ettikten sonra bir test için içerik üretebilirsiniz. Ürettiğiniz içerik 5-10 dakika içerisinde facebook, twitter, google+, Pinterest, LinkEdIn, Tumblr gibi tüm sosyal medya ağlarında paylaşılmış durumda olacaktır. Şimdilik hepsi bu kadar.

Bir cevap yazın