DJI Phantom 4 Pro 8500 TL Fiyatı ile Yok Artık Dedirtiyor

Dünyanın en pahalı drone modeli olan DJI Phantom 4 Pro, kısa bir zaman dilimi içerisinde teknoloji gündemini en çok meşgul eden ürünlerden birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı demek sanıyorum ki yanlış olmaz. Drone sistemlerinin ülkemizde de her geçen gün yaygınlaşması, insanlar için çok ciddi anlamda farklı seçenekler sunulması anlamına da geliyor.

DJI Phantom 4 Pro incelemesi konusunda internet üzerinde bir inceleme videosu hazırlanmış ve gerçek anlamda cihazın her türlü özelliği üzerinde durulmuş. Drone modellerinin Şah’ı olarak adlandırabileceğiniz bu model tasarımı ile de kendisine hayran bırakan bir cihaz olarak da fark yaratıyor diyebiliriz sanırım.

DJI Phantom 4 Pro fiyatı tamı tamına 8500 TL arkadaşlar. Yanlış duymadınız, şuan ülkemiz genelinde internetten araştırdığınız zaman büyük online alışveriş sitelerinde 7.900 TL dolaylarında bir rakama da bu ürünü bulabilmeniz mümkün. Üst düzey bir drone modeli olarak dikkat çeken bu ürüne satın aldığınızda kendinizden daha iyi bakmanız gerekebilir.

Webtekno ekibi, genel olarak ülkemize bu ürünün ilk girişi itibari ile kısa zaman içerisinde denemelerini yapıyor ve bu sefer denemeler için İzmir Karagöl mevkiine giderek DJI Phantom 4 Pro ile birlikte gökyüzü çekimi gerçekleştirmiş ve ürün üzerinde tüm detayları anlatmışlar. Bizlerde sizlere bu anlamda yardımcı olmak istedik. Kendilerine bu inceleme için teşekkür ederiz.dj

Bir cevap yazın