Rehber

Digiturk Nasıl İptal Ettirilir?

Bildiğiniz gibi bu tarz üyeliklere giriş çok kolay ancak çıkış bir o kadar zor. Tek tıkla üye olduğunuz sistemlerden kırk dereden su getirerek üyelikten çıkabiliyorsunuz. İşte böyle durumlarda iptal işlemini daha önceden yaptırmış insanların tecrübeleri bu konuda bize yol haritası oluyor. Eğer sizde zamanında Lig Tv ve benzeri dümenlere kanarak Digiturk üyesi olduysanız ve şimdi pişman olup iptal ettirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hazırsanız başlayalım.

Digiturk iptal işlemi için yapılması gerekenler

Öncelikle şu konuda anlaşalım iptal taleplerini yazılı olarak vermeniz gerekiyor. İptal işlemi için gereken evraklar ise şöyle:

1-) Nüfus cüzdanınızın arkalı önlü fotokopisi,
2-) İmzanız,
3-) Size ulaşılabilecek bir cep telefonu numarası,
4-) Neden iptal etmek istediğiniz,
5-) İptalini istediğiniz üyeliğinizin numarası ya da dijital kart numarası.
Hazırladığınız iptal dilekçesini ve evrakları (0212) 473 99 99‘a faks göndererek yada

Krea İçerik Hizmetleri ve
Prodüksiyon Anonim Şirketi
Abbasağa Mah. Sungurlar İş Hanı
No: 45 Kat: 1-2-3
Beşiktaş 34353 İstanbul

Adresine mektupla ile göndererek iptal işleminizi başlatabilirsiniz. Örnek iptal dilekçesini ve dilekçede nelerin bulunması gerektiğini bu yazımızda anlatmıştık. Yada ben bunlarla uğraşmak istemiyorum diyorsanız kimlik fotokopinizle en yakın Digiturk bayiine başvurabilirsiniz. Her şey bitti mi? Tabi ki hayır.

İptal talebinin ardından bir onay sms’i cep telefonunuza ulaşıyor ve bir hafta boyunca sizi telefonla taciz ederek çeşitli tekliflerle fikrinizi değiştirmeye çalışıyorlar. Yılmayın ve kabul etmeyin. Bir haftalık sürenin ardından sizden kullandığınız cihazları ve yayın kartınızı talep ediyorlar. Kargo ile yada elden teslim ederek bu illetten de kurtulmuş oluyorsunuz.

Editör Notu
Dünya’nın giderek yüksek teknolojili yayınlara geçtiği bir ortamda söz konusu şirket Digiturk hala web sitesinde yayınladığı maç özetlerinde bu ülkenin insanlarına 360p video kalitesini reva görmektedir. Kendilerine bu konuyu ilettiğimizde ise bulunduğumuz lokasyonun veya internet hızımızın yetersiz olduğunu iddaa etmektedirler. Lokasyonumuz İstanbul internet bağlantı hızımız 32 Mbps. Gördüğünüz gibi bu ülkenin insanlarının aklıyla da alay etmektedirler. İptal kararından dönenin kaşığı kırılsın!

Bir diğer mikrop üyelik Dsmart üyeliğini nasıl iptal ettireceğiniz konusunu merak ediyorsanız burayı inceleyebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top