Rehber

Digiturk İptal Dilekçesi Örneği

Aslında konu Türkiye’de Televizyon yayın platformları oldu mu ben bunları eleştirmeden duramam ancak bu yazıda konumuz yalnızca Digiturk’ünü iptal ettirmek isteyen insanlar için dilekçe örneği sunmak. İptal için gerekli olan dilekçe örneğini yazımız sonunda Microsoft Word formatında cillop gibi sunacağız ancak birkaç kelam etmeden duramam.

Yahu o kadar abonesi var o kadar izleyicisi var bu digiturk platformunun ancak resmi web sitesine koyduğu maç özetleri 360p‘nin ötesine gidemiyor. Yani maç özetleri video kalitesi çok düşük. İş mi bu? Her neyse konumuza dönecek olursak her şeyden önce Digiturk’un nasıl iptal edileceğini bu yazımızda anlatmıştık.

Buradan gerekli bilgileri aldınız ve iptal talebinizi müşteri hizmetlerine ilettiniz. Şimdi yapmanız gereken şey bir iptal dilekçesi yazmak. Öncelikle dilekçede bulunması gereken elzem hususlara bir göz atalım;

  • abone numaranız veya kart numaranız
  • aboneliği iptal etme sebebiniz
  • açık adres ve telefonunuz
  • ön ve arkalı kimlik fotokopiniz
  • imzanız

Bu maddeleri barındıran bir dilekçe hazırladıktan sonra (0212) 473 99 99 numaralı telefona faks çekmeniz gerekiyor. Ardından 7 gün içerisinde varsa uydu alıcınızı en yakın Digiturk bayiine iade edebilirsiniz.

Peki her şeyi anladıkta bu dilekçe örneği nerede diyorsanız, işte karşınızda 2017 model Digiturk iptal dilekçesi örneği hem de Word formatında. Dilekçeye buradan ulaşabilirsiniz. Hepsi bu kadar.

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top