Ana sayfa Rehber D-Smart İptal Dilekçesi Örneği

D-Smart İptal Dilekçesi Örneği

Ülkemizde spor aktivitelerini yayınlayan televizyon kuruluşları malesef sürekli değişmekte. Özellikle futbol maçlarını yayınlayan televizyon kanalları neredeyse her sezon değişmekte. Bizlerde vatandaş olarak zaman zaman elimizi verip kolumuzu kaptırdığımız yayıncı kuruluşlardan bir şekilde kurtulmaya çalışıyoruz. Ancak bu iş o kadar da kolay olmuyor. Özellikle D-smart aboneliğini iptal etmek için D-smart iptal dilekçesi yazmak gerekiyor. Ancak bu işler için hiç işi gücü olmayan ve vakti bol olan bir insan olmak gerekiyor.

Bizde son dönemde gelen yoğun talep üzerine 2019 yılı içerisinde kullanabileceğiniz D smart iptal dilekçesi örneğini Word formatında sizler için hazırladık. Kısaca iptal dilekçesi örneğinde bulunması gerekenleri maddeler halinde sıralayacak olursak;

– Başlık kısmında D-Smart Genel Müdürlüğüne ibaresi
– Dilekçede iptal ettirmek istediğiniz smart kartın numarası
– Dilekçe ekine kimlik kartınızın önlü arkalı fotokopisi
Dilekçenin altına kendi imzanız

Bütün bu maddeleri dilekçeye ekledikten sonra almış olduğumuz çıktıyı 0212 478 03 33 (D-smart faks numarası) nolu telefona faks olarak gönderiyoruz. Mevcut numara zaman zaman meşgul çalsada genellikle faks çekebiliyorsunuz. Elbette dilekçenizi faks çekmeniz şart değil. En yakın d-smart bayiine elden de teslim edebilirsiniz. İptal işleminiz 7 gün içerisinde sonlanmış olacaktır. Bütün bunlara rağmen benim vaktim dar dilekçe örneği yok mu diyenler için alt taraftaki linkten iptal dilekçesini PDF olarak indirip kolaylıkla çıktı alabilirsiniz. Hepsi bu kadar.

Word formatında düzenlenmiş iptal dilekçesini görüntülemek için tıklayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here