Ana sayfa Android Counter Strike Android Nasıl Yüklenir?

Counter Strike Android Nasıl Yüklenir?

Counter gibi çözünürlüğü ve görüntü kalitesi yüksek olan çevrim içi oyunlar genel olarak PC’ler üzerinden gerçekleştirilmekteydi. Oyun içerisindeki yazışma ve iletişim fonksiyonları, seri kodlamalar ve ayar içeriklerinin aktifliği her ekran çözünürlüğünü kaldıramamaktaydı. Gelişen teknoloji ve üretilen taşınabilir cihazların sürümlerine göre bu tür çözünürlüğü yüksek oyunların indirilmesi ve kurulması mümkün hale geldi. Özellikle Android, İphone, İpad, Laptop, notebook vb. taşınabilir büyük küçük cihazların işlevlerine göre sürümleri çıkarılan oyunların oynanması mümkün hale gelmiştir.

android counter strike oynama

Android’e Counter Strike Oyunu Nasıl Yüklenir?

Çevrim içi oyunlardan biri olan Counter, daha önce kendi oyun internet sitesinden indirilirken sürümleri çıkarılarak farklı kaynaklar yoluyla da indirilmeye başlanmıştır.Örneğin; en basiti Android play store mağazaları ve app storelerde mevcut hale gelmiştir. Bunların hiç birine sahip değilseniz ve senkronize sorunu yaşıyorsanız Counter Strike araması yaparak , bulunan site üzerindeki linkten indirimi ve kurulumu sağlanabilmektedir. Güvenilir ve orijinalini yakalamak için Counter Strike sitesi üzerinden bunu gerçekleştirmek mümkündür.

Counter Strike gibi APK ve Data dosya içerikli oyunlar Androidlere indirilebilir. Çünkü bu oyunların cihazlara göre değişik sürümleri mevcuttur.İndirme esnasında görünen ZİP dosyalarını APK olarak indirilmesi gerekir. İndirilen bu dosyaları Androidler de ki Winrar ile indirilen dosya arşivlerinin açılması sağlanır. Arşiv açıldıktan sonra kurulumu sağlayacak dosyaya tıklayarak açmanız gerekmektedir.

Açılan dosyaları kopyalama ya da taşıma yoluyla klasör içerisinden Android dosyalarının içine taşınması gerekmektedir. Bu işlem fonksiyonu yoksa kırmızı ile işaretlenmiş dosyaların üzerine tıklayarak yeşil hale getirerek aktarım ve taşımasını yapabilirsiniz. Aktarmış olduğunuz dosya içeriklerini Andorid ana klasöründe görebileceksiniz. Bu klasörlerin isim değişikliklerini yaparak tamam’ a tıkladığınızda oyun APK dosyası üzerinden cihazınıza yüklenmiş olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here