Corsair One Oyuncu Bilgisayarı Fark Yaratacak

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Corsair One oyuncu bilgisayarı, kısa bir zaman dilimi içerisinde teknoloji gündeminin en çok konuşulan ve ilgi gören ürünlerinden birisi olarak dikkatleri çekti. Bilgisayar sistemlerinin zaman içerisinde oyun modelleri üzerine doğru eğilmesi ile birlikte yükselişi bu sektör içerisinde gören markaların sayısı da her geçen gün biraz daha artıyor.

Oyun bilgisayarı toplama konusunda internet üzerinde çeşitli girişimler söz konusu. Türkiye genelinde özellikle Technopat gibi internet siteleri de bu anlamda fark yarattı. Corsair One, tam donanımlı bir oyuncu bilgisayarı olarak sizlere maksimum performans sunacağı gibi uzay kasa tasarımı ile de birlikte piyasanın en iyilerinden birisi olarak dikkat çekecek.

Corsair One teknik özellikleri ile alakalı olarak henüz net bir açıklama internet üzerinden yapılmadı ancak kısa bir zaman dilimi içerisinde ciddi anlamda ilgi gören bir oyuncu bilgisayarı olması nedeni ile insanların ön planda tuttuğu cihazlardan birisi olarak da tanınacak. Yukarıdaki konsept sunum resmi bilgi sahibi olmanız için yeterli olacaktır.

Full ATX güçlü bir anakart modeli ve yeni nesil 512 bit ekran kartı gibi donanımları içerisinde barındırmasını beklediğimiz ürünün fiyatı ile alakalı olarak ne söylersek sanıyorum ki yanıltıcı bilgiler vermiş olabiliriz. Bu neden dolayısı ile tanıtım lansmanını beklemek durumundayız.

Bir cevap yazın