Ana sayfa Rehber CherryPlayer Nasıl Kullanılır?

CherryPlayer Nasıl Kullanılır?

Merhaba arkadaşlar CherryPlayer programı hayal etmiştim ki biri yapmış çok iyi etmiş diyeceksiniz ki  bu program ne iş yapar ? Neden kullanmalıyım güzel yanı nedir ?

Bu program birçok mecrada bulunan müzikleri bir program aracılığı ile indirmeden ücretsiz bir şekilde dinlemenizi sağlıyor.. CherryPlayer Audio Streaming özelliği sayesinde videolar kotanızdan fazla yer kaplamadan youtube gibi sitelerin müziklerini kolayca dinlemenizi sağlıyor.. Bu sayede kısıtlı müzik arşivi olan kişilere kolay bir şekilde müzik sağlıyor.. Bünyesinde bulunan İndirme yönetici vb araçları ile kullanışlı bir hal alıyor..

cherryplayer

CherryPlayer, tam anlamıyla bir multimedya paketi. Multimedya oynatıcı olarak tüm ihtiyaçlarınıza kolaylıkla cevap veriyor. Hem Youtube , VK.com , Last Fm  gibi popüler servislere entegre olarak işinizi çok kolaylaştırıyor.Birçok müzik ve videoları dinlemenizi sağlıyor. Ayrıca Youtube gibi sitelerin aralarda çıkan Reklamlardan Kurtulmanızı sağlıyor.Müzik keyfinizi tam bir şekilde sağlıyor  Adı üstende Vişne gibi ilgi çekici ve egzotik umarım beğenirsiniz..;)

 

Screenshot_3
Sitesinden Bir Görünüm

Şuan için indirmeleri yaparken maalesef  .AAC formatını destekliyor İleri Bağış usulü çalışan program zamanı geldiğinde Mp3 kısmınıda vereceğini düşünüyoruz Lakin ;Sıkıntı olabilir çünkü .Mp3 evrensel bir format olacağından sanatçıların müzik satışlarını olumsuz etkileyebileceğinden telif sorunu oluşturabilir…;

Screenshot_2

Ayrıca video klipleri HD olarak indirmek mümkündür.Daha sonra Format Factory ile bütün hepsini .Mp3 e çevirerek birçok multimedia cihazında çalıştırabilirsiniz.

 

CherryPlayer Tüm formatları destekler 

avi, mpg, vob, ifo, mkv, webm, mp4, hdmov, mov, 3gp, 3g2, flv, f4v, ogm, rm, wmv, wmp, asf, dat, divx, aac, aif, au, caf, flac, m4a, mp3, ogg, ra, wav, wma, wv ve daha fazlası.

kwS_PS7vSaU
Last Fm Desteği
Screenshot_1
Görüldüğü üzere birçok Platform Desteği Mevcuttur.
Screenshot_4
Birçok İnceme sitesinden yüksek puanlar almıştır.

 

Sonuç ;

CherryPlayer Programı kompakt boyutu ve kullanışlılığı ile kaliteli müziği ve büyük arşivi yanında götüremeyenler için ve internette surf yaparken müzik bulmaya çalışmadan Ve Paralı servislerden ayrılan ücretsiz haliyle çok işler başaran bu programı

kesinlikle ve kesinlikle öneriyorum..

buradan İndirebilirsiniz.Ayrıca Portable olanıda mevcuttur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here