Ana sayfa Rehber Car Mechanic Simulator 2015 Sistem Gereksinimleri

Car Mechanic Simulator 2015 Sistem Gereksinimleri

Bilmeyenler için kısaca araba tamir etme oyunudur. Kesinlikle sizinde seveceğiniz bir oyun olacaktır garaja gelen arabaları tamir edebilir. Vidalarından kaportalarına kadar modifiye tamamen sizin elinizde onları sökerek hasarlarını giderebilirsiniz.

Car Mechanic 2015’te Neler Var?

Car Mechanic Simulator 2015 yeni sürümüyle birlikte yeni arabalar, yeni araç gereçler, optimize edilmiş seçenekler ve daha fazla modifiye efektleriyle tutkunlarını beklemeye başladı. Araç tamirleri ve deneme sürüşleri yapabileceğiniz Car Mechanic Simulator 2015 geçtiğimiz yılki oyuna oranla bu oyunda bizleri bir çok yenilik bekliyor. Bir defa tamir atölyemiz daha büyük ve işlevsel. İstediğimiz tamir parçalarını anında bulabiliyoruz. Kendi işimizin patronu oluyoruz ve işleri büyütüyoruz. Oyunda arabaların parçalarını değiştirip eskiye oranla daha güzel hale getirmeye çalışıyoruz. Kendi yeteneklerimizi geliştirip paramız çoğaldıkça, daha çok yol kat edeceğiz oyunda.

Oyun hakkında fikir edinmek ve yenilikleri görmek isteyen arkadaşlar alttaki videoyu takip edebilirler.

Yazının devamı için aşağıdan sayfayı değiştirin.

2 YORUMLAR

  1. i3 BİR Sistem İ5 e göre düşük olacağından hayli hayli destekler.. Bu tarz oyunlar çok fazla işlemci ve ekran kartı istememekle birlikte çok keyifli oyunlardır..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here