Canon StyleShoots Yeni Nesil Fotoğraf Stüdyosu Teknolojisi

Fotoğraf dünyasının dev markası, şimdide Canon StyleShoots adı altında bir teknoloji üzerinde çalışıyor ki bu teknoloji sektörde çok da alışık olmadığımız ve bir o kadar da modern seçenekleri bizlere sunacak. Fotoğraf stüdyosu sistemlerini tek bir cihaz içerisinde toplayacak olan Canon, kendi donanımlarını da bu stüdyo içerisinde konsept olarak satma yoluna gidecek.

Canon markasının bu girişimi ile birlikte kısa bir zaman dilimi içerisinde fotoğraf mağazalarının yeni uğrak markası olacağına şüphemiz yok. Bu cihazın içerisinde bir fotoğraf stüdyosunun ihtiyacı olan her türlü seçenek, yeni nesil ve son teknoloji cihazlar ile sağlanacak ki bu fikir aslında bir ilk olacak. İlk görsel de yukarıda gördüğünüz üzere sızdırıldı bile.

Canon StyleShoots tanıtım videosu yukarıda gördüğünüz üzere Youtube üzerinde yayınlanan resmi tanıtım ile birlikte insanlara sunuldu. Sektöründe yeni ve öncü bir teknoloji olacak bu sistem aslında Canon markasının çok uzun bir süre çok ciddi anlamda konuşulacağı anlamına geliyor. Ama bu sistemin satışa çıkması için de belli bir zaman geçecek gibi.

Canon StyleShoots teknolojisinin çalışmaları hali hazırda devam ediyor ve marka, bu ürün ile birlikte dünyanın dört bir yanında fark yaratmayı hedefliyor. Nitekim sistemin işleyişini incelediğimizde gerçek anlamda fark yaratan bir sistem olacağını da net olarak söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın