En İyi Ofis Yazıcısı Hangisi?

Canon markasının çıkardığı Image Runner Advance serisi, yoğun çalışan ofislerin en çok tercih ettiği bir cihazdır. Yüksek performansı ve kaliteli renkli çıktıları kullanıcılara eşsiz bir hizmet sunuyor. Yazıcı ayrıca çok işlevli özelliği ile de tercih nedeni oluyor. Bu nedenle çok işlevli akıllı cihazlar, sezgisel kullanıcı deneyimi ve geliştirilmiş belge iş akışları ile üretkenliği en üst düzey de artırmış oluyor. Canon Image Runner Advance serisi verilerinizi güvende tutarak gizli olan dosyalarınızın korunmasını sağlıyor. Çeşitli özellikleri ile modern çalışma yerlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor.

Canon Image Runner Advance C5535 Cihazının Avantajları Nelerdir?

Sınıfında en önde lider enerji verimliliği, dakika da ortalama 35 sayfa siyah beyaz ve renkli çıktı, 25,6 cm’lik ölçüsü ile (10,1 inç), renkli, WVGA ve akıllı telefon ekranına benzer bir dokunmatik ekran, fotokopi, baskı, gönderme,tarama, depolama ve opsiyonel faks işlevleri yer alıyor. Ayrıca cihazın 6350 yaprağa ulaşana kadar kağıt kapasitesi bulunuyor.

İş Ortamları İçin En İyi Renkli Yazıcı

Cihaz dakikada 35 sayfa siyah beyaz ve renkli çıktı, Özelleştirilebilir ölçü özellikleri ile 25,6 cm (10,1 inç), renkli, WVGA ve akıllı telefon cihaz ekranına benzer dokunmatik bir ekran, baskı hizmeti, fotokopi çekme, gönderme tarama ve depolama ile birlikte faks işlemleri, PCL, UFRII ve Adobe PS3 baskısı hizmeti, 6350 yaprağa kadar depolanacak kağıt kapasitesi, yönetim süreçleri ve akıllı belge yakalama özellikleri, filo yönetimi ve kolay cihaz yönetimi, gelişmiş güvenlik özellikleri ve lider enerji verimliliği kaçınılmaz özellikleri arasında yer alıyor.

Dakikada 40 sayfa kadar siyah beyaz ve renkli çıktı. Renkli baskı kalitesi ile akıllı telefon ekranına benzer dokunmatik ekran ve WVGA hizmeti ile fotokopi, baskı, depolama hizmeti.

Bir cevap yazın