Ana Sayfa İncelemeler Yazılım İncelemeleri Browsec İle Yasaklı Sitelere Girmek 2017

Browsec İle Yasaklı Sitelere Girmek 2017

Paylaş

Merhaba arkadaşlar kimi zaman ülkemizde bazı siteler yasaklanabiliyor.. Yasakların kimi zaman olması gerektiği kanaatindeyim.Lakin Twitter gibi Emperyal ağlar ülkemize ofis açmaktan aciz ve sorumsuzluğunu gösteriyorlar.Aynı zamanda ülkemizin iç işlerinde birçok karışıklığa sebep oluyorlar.. Ama yasaklar bir şekilde delinebilinecektir bu süreçte En az Zararla çıkabilmek karların büyüğüdür.. . Bunlara birçok alternatif yazılımlar mevcuttur. ZenMate ,HotShield ,Spotflux vs  Ama ne yazıkkı bu çözümleri uygularken bilgisayara zararlı yazılımların Nüfüzz Etmesi kuvvetle muhtemel bir durumdur.Ki programların genel amacı zaten Zararlı yazılım sokmak yada Reklam içeren yazılım sokmak.. Bende bu fırsattan istifade Popüler VPN siteleri ve diğer sitelerden daha güvenli ve kaliteli hızlı az reklamlı haliyle yüksek becerilere sahip Browsec eklentisini paylaşacağım.Bu eklenti tam aradığınız gibi ne ekbir yazılım Nede reklam eklentileri ile sizi çileden çıkarak bir yapıya bürünmüş;Kur ve gezin sadece işini yapan yüksek kaliteli sunuculara sahip eşsiz internet deneyimi sunan bir eklentidir.Lafı fazla uzatmadan size nasıl yüklenildiğini belirteceğim.

88744594ba35019300550ee1e81f53a3_details_big.jpe

Browsec Uygulanması 

1 – Öncelikle Google Dan Google eklentileri yazıyorsunuz

Screenshot_2

2 – Ardından Google Çorum mağazasından Browsec yazarak arama yapıyorsunuz..

Screenshot_1

3 – Bulunan Sonucun üst kısmında Chrome ‘a ekle seçeneğine tıklıyoruz

Screenshot_4

4- Tıklandıktan sonra Sağ üst bildirim merkezinde Yeşil bir kısım gözükür o bizim Browsec kısayolumuzdur.Oradan gerekli ayarlamalar yaparak Ülke yi seçebiliyoruz.Çünkü bazen bizim girdiğimiz site o ülkede yasaklanmış olabiliyor Alternatif bu neticede gerekli oluyor.

Screenshot_5

5 – Seçilen ülkeden sonra o ülkenin Google uzantısı değişebiliyor Hollandanın İngilizcesi Netherland Dır. Kısaca .NL =)Belirtmekte fayda var

Screenshot_6

Sonuç Olarak ; Hepsi bu kadar Browsec ile daha hızlı Reklamsız (az) virüssüz akıcı ve Stabil  bir VPN ye sahipsiniz.İstediğiniz Gibi özgürce gezebilirsiniz ;)

Soru ve önerileriniz için aşağıya öneri bırakabilirsiniz..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here