BlackBerry Mercury Resmen Tanıtıldı (KEyone)

Merak ile beklenen BlackBerry Mercury modelinin resimleri resmen internet üzerinde sızdırıldı ve yakın bir zaman dilimi içerisinde piyasalarda ki yerini de alacak. Marka, bildiğimiz gibi kendi prensipleri gereği akıllı telefon modellerinde tuşlu sistemden asla vazgeçmiyor ve bunda ısrarcı olarak devam eden yegane markalardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

BlackBerry KEyone adı ile sürülen ve Mercury ismini de kullanan bu cihazın yurtdışında çok ciddi anlamda ilgi görmesi ayrıca dikkatleri üzerine çeken bir cihaz olarak da dikkatleri üzerine çekecek diyebiliriz. BlackBerry markasının bu denli büyümesi ve bu yeni modeli ile de birlikte ciddi anlamda fark yaratması ayrıca ilgi çekici. Resimleri ile de konsepti ile de fark yaratan bir cihaz durumunda.

BlackBerry KEyone resimleri internet üzerinde ciddi anlamda ilgi gördü ve teknoloji sitelerinde de şuan en çok okunan haberlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Konsept tasarımı itibari ile de ciddi anlamda fark yaratan cihaz, dokunmatik teknolojisinin de en iyi örneklerini kullanıyor diyebiliriz sanırım.

BlackBerry KEyone markasının piyasalarda yer alması ancak şuan ülkemiz pazarında yer almaması gibi bir durum söz konusu. Yakın bir zaman dilimi içerisinde ülkemiz pazarına da girecek olan cihaz çok ciddi anlamda ilgi görecek gibi görünüyor.

Bir cevap yazın