Bekçi Alımlarına Hazırlık Pro İçin Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile SahteYazılım Bilişim internet sitesi Bekçi Alımlarına Hazırlık Pro (Gizlilik politikasında “Bekçi Alımlarına Hazırlık Pro” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların Bekçi Alımlarına Hazırlık Pro’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

Bekçi Alımlarına Hazırlık Pro kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Bekçi Alımlarına Hazırlık Pro, kişisel bilgilerin ve Bekçi Alımlarına Hazırlık Pro kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Bekçi Alımlarına Hazırlık Pro Cepte bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Bekçi Alımlarına Hazırlık Pro tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Bekçi Alımlarına Hazırlık Pro bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Bekçi Alımlarına Hazırlık Pro haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Bekçi Alımlarına Hazırlık Pro tarafından da güncellenebilecektir.

Bekçi Alımlarına Hazırlık Pro, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi Bekçi Alımlarına Hazırlık Pro tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

Bekçi Alımlarına Hazırlık Pro, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Bekçi Alımlarına Hazırlık Pro internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Bekçi Alımlarına Hazırlık Pro gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.