Ana sayfa Haberler Behzat Ç. Dizisi Tüm Bölümleri ile Netflix Türkiye’de

Behzat Ç. Dizisi Tüm Bölümleri ile Netflix Türkiye’de

Türkiye’nin en çok izlenen ve sevilen polisiye dizisi Behzat Ç. bildiğimiz gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde insanların en çok geri gelmesini istediği dizi projelerinden birisi olarak dikkat çekti. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir anlaşma ile birlikte ise insanlara özlenen bu dizi ile alakalı olarak yepyeni imkanlar sunuldu ve ortaya ilgi çekici seçenekler çıktı.

Netflix Türkiye, ülkemiz içerisindeki girişimlerini çok ciddi anlamda arttırmaya devam ediyor ve ortaya çıkarılan seçenekler her ne olursa olsun beraberinde daha iyi imkanlar getiriyor. Netflix, Behzat Ç. dizisini özleyenler için yaptığı girişim ile birlikte tüm bölümleri eksiksiz bir şekilde bünyesine aldı ve üyelerine izlemeleri için sunmaya başladı.

Netflix, Behzat Ç. dizisinin tüm yayın haklarını satın alarak kendi bünyesinde zaman içerisinde yayınlanan Youtube bölümleri de dahil olmak üzere sansürlü bir şekilde yayınlamaya başladı ki yayın gününden itibaren çok ciddi bir kesim tarafından izlenme oranları yükselen dizi projelerinden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı diyebiliriz.

Yazın yeni bölümleri ile çekilmeye başlanacağını duyduğumuz dizi projesinin yayın haklarını Netflix şirketinin alması ile birlikte bu yeni sürecin de zannediyorum ki Netflix üzerinden devam etmesi gündemde. Kısacası ücretli olarak izlememiz gerekecek gibi bir durum sezdik. Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here