Başkasının WhatsApp Hesabı Nasıl Çalınır?

İnternette bir çok sitede başkasının whatsapp hesabının nasıl çalındığından yada whatsapp hesabının ele geçirilmesinin mümkün olup olmadığı ile ilgili pek çok sayfa var. Ancak bir çoğu yüzeysel bilgilerden öteye gidemiyor. Telefonun ve yazılımın güncel tutulması gibi konudan ve bilgiden çok uzak önerilerde bulunuyor.

Herşeyden önce şu konuda anlaşmak lazım başka birine ait Whatsapp hesabına erişmek için o kişinin telefonunu yada sim kartını ele geçirmek gerekiyor. Başka türlü eğer whatsapp’ı çalınan kişi tam bir ahmak olmadıkça hesabın çalınması çok ama çok zor. Peki bunları anlatmak için mi yazdık bu yazıyı tabiki hayır.

Bir kişinin whatsapp hesabını ele geçirmek için izlenilen en iyi yol şu oluyor genelde;
diyelimki arkadaşınızın whatsapp hesabını ele geçirmek istiyorsunuz, arkadaşınızdan telefonunu iki dakika versene bir işim var gibi uyuduruk bir bahane ile istiyorsunuz. Ardından arkadaşınızın telefonundan whatsapp uygulamasını açıp whatsapp web QR kod okutma alanına giriyorsunuz. Bu esnada kendi telefonunuzdan da google’a whatsapp web yazıp giriyorsunuz. Kendi telefonunuzun ekranın bulunan QR Kodu arkadaşınızın cep telefonundan okutuyorsunuz. Tabi bu işlemi yapmadan önce “Oturumu Açık Tut” tikini işaretli bırakıyorsunuz. Yoksa yalnızca bir defa arkadaşınızın Whatsapp konuşmalarını görebilirsiniz.
Böylelikle arkadaşınızın whatsapp konuşmalarını rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Çalınan Whatsapp Hesabı Nasıl Kurtarılır?

Tabiki biz bir hack sitesi değiliz. Burada kişilerin özel hayatlarının gizliliklerini ihlal edecek işlemleri öğretmiyoruz. Yukarıda anlatmış olduğumuz uygulama kötü niyetli kişilerin whatsapp hesaplarını nasıl ele geçirdiklerini öğretmek amaçlıydı. Diyelim ki birileri bir şekilde whatsapp hesabınızı ele geçirdi, konuşmalarınızı okuyor. Bundan kurtulmak için yapmanız gerekenler son derece basit.

Öncelikle cep telefonunuzdan whatsapp’ı açıp whatsapp web kısmına giriyoruz.

 

Ardından aşağıda resimde gördüğünüz gibi “Tüm bilgisayarlardan çık” diyoruz.

Böylelikle sizin telefonunuzu kullanarak sizden habersiz whatsapp web’de oturum açmış kişilerden oturumlarınızı kurtarmış oluyoruz.

Bir cevap yazın